Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Bed and Breakfast * Ubytování u Macochy, ubytování Vilémovice

Ubytování u Macochy! V rodinném penzionu pouze 1,5 km od propasti Macocha. Penzion je umístěn na konci obce Vilémovice, v klidné ulici těsně nad Suchým žlebem. Kapacita je 9+3 lůžek v celkem šesti pokojích či apartmánech. Pokoje mají vlastní koupelny se sprchovými kouty a WC. Na pokojích jsou LCD televize s možností připojení USB. K dispozici je společná kuchyň s jídelnou, společenská místnost a balkón. V teplých dnech můžete využít část zahrady s posezením s grilem či venkovní ohniště.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Bed and Breakfast * Ubytování u Macochy - Nabízené služby

Na týdenní pobyty nabízíme slevu 10%
Pro držitele rodinných či senior pasů nabízíme slevu 5% za jednu noc, od dvou nocí slevu 10%.
 

Bed and Breakfast * Ubytování u Macochy - Vybavení pokojů

V prvním patře jsou pokoje A, tj. dva průchozí pokoje s koupelnou a WC a balkónem orientovaným na východní stranu. V jednom pokoji jsou standardní dvě lůžka, ve druhém rozkládací dvoumístná pohovka.
Ve druhém patře je apartmán B, tj. dva pokoje - dvoulůžkový a druhý jednolůžkový s kvalitní přistýlkou zasouvací pod postel. Na tomto pokoji je také kuchyňka (lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, dřez). K těmto dvou pokojům je koupelna se sprchovým koutem a WC.
Dvoulůžkový pokoj C orientovaný na západní stranu s podkrovními střešními okny. Koupelna je vybavená prostorným sprchovým koutem a WC.
Dvoulůžkový apartmán D má kromě koupelny a WC kuchyňku (lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, dřez), orientovaný je na jihozápad.
 
V objektu je možné Wi-fi připojení.

Bed and Breakfast * Ubytování u Macochy - Možnosti stravování

Nabízíme snídaně. Polopenze jen vyjímečně po domluvě.

Bed and Breakfast * Ubytování u Macochy - Okolí ubytování

Nádherná příroda v Moravském krasu s četnými krasovými jevy na dosah. Jsme výborným výchozím bodem na všechna atraktivní místa Moravského krasu! 
 
Autem, autobusem (231, 232) z Blanska.

Fotografie Bed and Breakfast * Ubytování u Macochy

Bed and Breakfast * Ubytování u Macochy
Zvětšit fotografii

Mapa Bed and Breakfast * Ubytování u Macochy

Velká mapa