Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Komorní hůrka, ubytování Cheb

Hotel Komorní Hůrka se nachází jen 1,5 km od Františkových Lázní a 2,5 km od Chebu. Leží na hranici s Národní přírodní památkou Komorní hůrka, která patří k nejatraktivnějším místům v dané lokalitě. Klientům hotelu Komorní Hůrkajsou k dispozici prostorné pokoje vybavené elegantním stylovým nábytkem se „zřetelem“ na maximální komfort a úroveň poskytovaných služeb. Součástí hotelu je rekreační a rehabilitační zařízení wellness s teplým bazénem, který je vybaven masážními tryskami, vířivou lavicí, gejzírem a silným protiproudem. Whirpool je vybaven více než 100 tryskami. Zcela jedinečné jsou sauny, které patří k bazénové části. Finská sauna je v provedení nejkvalitněji zpracovaného cedru. Parkovné od 5 dnů… Více… zdarma. Psi - malá plemena na dotaz.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 1 400 Kč za pokoj na noc!

Hotel Komorní hůrka - Vybavení pokojů

Ke standardnímu vybavení pokoje patří bezpečnostní zámkový systém se záznamem přístupů, TV-SAT, rádio, minibar, telefon s přímou volbou, bezplatné internetové připojení, minitrezor, elegantní koupelna se sprchovým koutem (čtyři pokoje s vanou), umyvadlem, WC a fénem.

Hotel Komorní hůrka - Možnosti stravování

Restaurace je řešena jako dva oddělené prostory, které umožňují pořádat semináře, školení či jiné akce. Využití LC displeje.
Restaurace má 100 míst k sezení, při vhodném počasí též letní terasu.

Hotel Komorní hůrka - Okolí ubytování

Klidný romantický hotel Komorní hůrka**** s klidnou rodinnou atmosférou na hranici chráněné přírodní památky. Ve spolupráci s Golf Resort Františkovy Lázně k.s. jsme připravili několik podob spojení relaxace a golfu.
V blízkosti hotelu jsou přírodní rašeliniště s bahenními sopkami SOOS, hrad Seeberg, historické město Cheb s proslulým hradem a komplexem měšťanských domů z 15. století.

Fotografie Hotel Komorní hůrka

Hotel Komorní hůrka
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Komorní hůrka

Velká mapa