Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Ruby Blue, ubytování Ostrava

Hotel se nachází v centru města, dobře přístupný a bezpečný, s atmosféru COOL DESIGNED HOTEL. RUBY BLUE nabízí komfortní ubytování v přijemném čtyřhvězdičkovém standardu ke krátko-i dlohodobému pobytu. Pokoje jsou vybavené s vanou, včetně SAT TV-LCD, připojení WiFi/LAN Interent, minibar, trezor, klimatizace-chlazení s ind. ovládáním teplot, kartové bezpečnostní zámky. Hotelový bar a night restaurant nabízí steakové speciality a druhy oblíbených nápojů a drinků. V pátek a v sobotu večer můžete v restauraci Ruby Blue zažít atmosféru slavné Stodolní ulice na poslechové diskotéce. Hotel se nachází v centru města, dobře přístupný a bezpečný, s atmosféru COOL DESIGNED HOTEL. RUBY BLUE nabízí komfortní ubytování v… Více… přijemném čtyřhvězdičkovém standardu ke krátko-i dlohodobému pobytu. Pokoje jsou vybavené s vanou, včetně SAT TV-LCD, připojení WiFi/LAN Interent, minibar, trezor, klimatizace-chlazení s ind. ovládáním teplot, kartové bezpečnostní zámky. Hotelový bar a night restaurant nabízí steakové speciality a druhy oblíbených nápojů a drinků. Provoz hotelu: non-stop recepce Provoz restaurace: 07:00-02:00 Provoz hotelu: non-stop recepce Provoz restaurace: 07:00-02:00

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 891 Kč za osobu na noc!

Hotel Ruby Blue - Vybavení pokojů

Hotelové pokoje i apartmány mají zabudovanou vzduchotechniku, díky které mají hosté, i přes zavřená okna, na pokojích stále čerstvý vzduch. Na jižní stranu orientované pokoje i apartmány mají okna Hotelové pokoje i apartmány mají zabudovanou vzduchotechniku, díky které mají hosté, i přes s venkovními žaluziemi a jsou kompletně klimatizovány. Ve 4. patře je pokoj s bezbariérovým přístupem a vybavením pro invalidní hosty.
Pokoje:
Standard Single: komfortní ubytování ve 2 jednolůžkových pokojích v přijemném standardu pro relax a odpočinek. Pokoj je vybavený s koupelnami se sprchou, SAT TV-LCD, připojení WiFi/LAN Interent, minibar, trezor, klimatizace-chlazení s ind. ovládáním teplot, kartové bezpečnostní zámky.
Classic Double: komfortní ubytování v 4 dvoulůžkových pokojích v přijemném standardu ke krátko-i dlohodobému pobytu. Pokoj je vybavený sprchou, SAT TV-LCD, připojení WiFi/LAN Interent, minibar, trezor, kartové bezpečnostní zámky.
Standard Double: komfortní ubytování v 8 dvoulůžkových pokojích v přijemném standardu ke krátko-i dlohodobému pobytu. Pokoje jsou vybavené všechny s vanou, včetně SAT TV-LCD, připojení WiFi/LAN Interent, minibar, trezor, klimatizace-chlazení s ind. ovládáním teplot, kartové bezpečnostní zámky.
Comfort Business Double: pokoje vhodné ke kombinovanému pobytu pracovnímu a odpočinkovému ve 2 dvoulůžkových pokojích s pracovním stolem. Pokoj je vybavený vanou, SAT TV-LCD, připojení WiFi/LAN Interent, minibar, trezor, klimatizace-chlazení s ind. ovládáním teplot, kartové bezpečnostní zámky.

Hotel Ruby Blue - Možnosti stravování

A la carte Restaurant / Steak & Pasta Menu Podáváme bufetovou snídani, konferenční menu a výběr steakových, těstovinových i tradičních pokrmů, výběr čerstvých zeleninových salátů i kondiční menu zdravé výživy.

Hotel Ruby Blue - Okolí ubytování

Hotel je snadno dostupný autem s možností parkování na velkém oploceném parkovišti přímo naproti hotelu. Na blízké Nádražní ulici je umožněno pohodlné spojení městskou hromadnou dopravou (zastávka vzdálena 100m od hotelu) s vlakovým nádražím Ostrava hlavní nádraží a Ostrava – Svinov. Přímo na Stodolní ulici je nově vytvořena vlaková zastávka.
Příjezd od Prahy, Olomouce, Vídně a z letiště Leoše Janáčka Ostrava – Mošnov. Vzdálenost z letiště je 21 km. - E 462 do Příboru, dále č. 58, směr Ostrava – centrum - E 462 do Frýdku – Místku, dále č. 56, Ostrava – centrum GPS: 49°50’15” N, 18°17’08” E Příjezd ze Slovenska - E 75 do Českého Těšína, dále č. 11, směr Ostrava – centrum - E 442 do Rožnova pod Radhoštěm, dále č. 56, směr Ostrava - centrum

Fotografie Hotel Ruby Blue

Hotel Ruby Blue
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Ruby Blue

Velká mapa