Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


HOTEL ESPLANADE PRAHA, ubytování Praha 1

Hotel Esplanade Praha, nacházející se naproti budově Státní opery, 2 minuty chůze do Václavského náměstí a 5 minut od Hlavního nádraží, je místem setkávání kulturního a obchodního života téměř přes 80 let. Jeden z nejproslulejších pražských prvorepublikových hotelů, jehož otevření proběhlo v létě roku 1927, má unikátní historickou atmosféru vyváženou ultra moderním komfortem. Hotelová kavárna je legendárním místem zachycujícím esenci dávných časů, k dispozici pro hosty  je i vynikající  Francouzská restaurace a elegantní noční Est Bar s klubovým prostředím. Hotel dnes disponuje celkem  74 pokoji (2x Historické apartmá, 4x Junior suite, 5x trojlůžkový pokoj, 33x dvoulůžkový pokoj, 16x Executive Dvoulůžkový… Více… pokoj,  8x jednolůžkový pokoj a 6x Executive Jednolůžkový pokoj ) a třemi salónky. Všechny pokoje jsou vybaveny  klimatizací, elegantním dřevěným nábytkem a velkou koupelnou obloženou carrarským mramorem, satelitní TV, minibarem.  Wi-Fi připojení je dostupné zdarma ve společenských prostorách i v pokojích. Hotel Esplanade Praha, nacházející se naproti budově Státní opery, 2 minuty chůze do Václavského náměstí a 5 minut od Hlavního nádraží, je místem setkávání kulturního a obchodního života téměř přes 80 let. Jeden z nejproslulejších pražských prvorepublikových hotelů, jehož otevření proběhlo v létě roku 1927, má unikátní historickou atmosféru vyváženou ultra moderním komfortem. Hotelová kavárna je legendárním místem zachycujícím esenci dávných časů, k dispozici pro hosty  je i vynikající  Francouzská restaurace a elegantní noční Est Bar s klubovým prostředím. Hotel dnes disponuje celkem  74 pokoji (2x Historické apartmá, 4x Junior suite, 5x trojlůžkový pokoj, 33x dvoulůžkový pokoj, 16x Executive Dvoulůžkový pokoj,  8x jednolůžkový pokoj a 6x Executive Jednolůžkový pokoj ) a třemi salónky. Všechny pokoje jsou vybaveny  klimatizací, elegantním dřevěným nábytkem a velkou koupelnou obloženou carrarským mramorem, satelitní TV, minibarem.  Wi-Fi připojení je dostupné zdarma ve společenských prostorách i v pokojích.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

HOTEL ESPLANADE PRAHA - Vybavení pokojů

V pokoji se nachází velká plochá 32” TV, klimatizace, minibar, trezor, pracovní stůl s lampou, telefon s přímou volbou, SAT-TV (31 programů), vysoušeč vlasů, sprcha, elektronický kartový systém, zámek, dvojitá okna, termostat (ovladatelný), požární detektor, wifi.

HOTEL ESPLANADE PRAHA - Možnosti stravování

Cafeé – jeho interiér je harmonicky tvořen z mramoru a vzácného dřeva, ve stejném stylu jako v roce 1927. Tato kavárna, která je srdcem hotelu, vždy byla místem setkávání lidí kulturního a politického významu. Tiché pozvání a stylová romantická atmosféra je umocněno tóny 20. let 20. století.
Během léta je hostům k dispozici také letní zahrádka. Otevřeno denně od 6.30hod. do 22.30hod.
Francouzská restaurace - restaurant nabízí tiché prostředí pro posezení při bohaté snídani nebo kulinářsky hodnotných obědů a večeří francouzské a italské kuchyně s regionálními prvky.

HOTEL ESPLANADE PRAHA - Okolí ubytování

Díky skvělé poloze hotelu si snadno můžete vychutnat romantické procházky po historických částech Prahy stejně jako strávit den nákupy na hlavních obchodních třídách nebo se jen romanticky ztratit v dlážděných uličkách historické Prahy. Vše je na dosah. Je to ideální místo odkud objevovat nejproslulejší kulturní památky města.
Zastávka: 200 m Autobusové nádraží: 3000 m Centrum: 5 m Vlakové nádraží: 200 m Letiště: 14000 m Metro: 200 m

Fotografie HOTEL ESPLANADE PRAHA

HOTEL ESPLANADE PRAHA
Zvětšit fotografii

Mapa HOTEL ESPLANADE PRAHA

Velká mapa