Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


TOP HOTEL Praha, ubytování Praha 4

TOP HOTEL Praha je komfortní čtyřhvězdičkový hotel, který je situován v klidné části Prahy 4 s dobrou dopravní dostupností do centra Prahy. TOP HOTEL Praha je komfortní čtyřhvězdičkový hotel, který je situován v klidné části Prahy 4 s dobrou dopravní dostupností do centra Prahy. Přímo před hotelem se nachází autobusová zastávka. Tento jedinečný hotelový komplex poskytuje ubytování v 930 pokojích, a řadí se tak mezi největší hotely v Evropě. Celý komplex Top Hotelu Praha dále nabízí krytý bazén, whirlpool, fitness a wellness centrum se saunou, párou a soláriem, služby kosmetického salónu a masáže. V hotelu jsou k dispozici dva tenisové kurty, bowlingové dráhy a kasino, čistírna, směnárna, parkování, obchody s upomínkovými… Více… předměty. Hotel zajišťuje výlety, vstupenky na kulturní a sportovní akce. TOP HOTEL Praha je tím nejlepším řešením pro pořádání kongresů, konferencí, společenských akcí, neformálních setkání, svateb či koncertů. Konferenční prostory hotelu jsou schopné pojmout až 5000 účastníků. Samozřejmostí je rozsáhlé parkoviště, s kapacitou až 800 parkovacích míst pro osobní automobily. Ať už přijíždíte do Prahy za obchodním jednáním nebo odpočinkem, příjemným zpestřením Vašeho pobytu bude návštěva hotelového wellness centra, v jehož nabídce naleznete například krytý bazén, finskou saunu, eukalyptové inhalace a velice oblíbené thajské masáže. Pro klienty, kteří chtějí strávit svůj volný čas aktivním odpočinkem, je k dispozici pět tenisových kurtů a dvě bowlingové dráhy. V létě pak nesmí chybět romantická procházka Japonskou zahradou, která je svou rozlohou a florou naprosto ojedinělá.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 1 408 Kč za pokoj na noc!

TOP HOTEL Praha - Vybavení pokojů

Tento jedinečný hotelový komplex poskytuje ubytování v 930 pokojích, a řadí se tak mezi největší hotely v Evropě. Všechny pokoje v hotelu jsou vybaveny TV, satelitem, wifi a minibarem.

TOP HOTEL Praha - Možnosti stravování

V hotelu se nachází pět restaurací, přičemž každá z nich je jedinečná a zaručuje opravdový gurmánský zážitek. Hosté si zde mohou pochutnat jak na české, tak i na mezinárodní kuchyni. Šéfkuchaři TOP HOTELU Praha jsou několikanásobnými vítězi prestižních gastronomických soutěží.

TOP HOTEL Praha - Okolí ubytování

Spojení do historického centra Prahy je zajištěno autobusy MHD. Zastávka autobusu MHD je přímo před hotelem a autobus jezdí v 15ti minutových intervalech.

Fotografie TOP HOTEL Praha

TOP HOTEL Praha
Zvětšit fotografii

Mapa TOP HOTEL Praha

Velká mapa