Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Markéta, ubytování Praha 6

Kompletně zrenovovaný Hotel Markéta s rodinnou atmosférou se nachází v rezidenční čtvrti Prahy 6, nedaleko Pražského hradu a historického centra města. Kompletně zrenovovaný Hotel Markéta s rodinnou atmosférou se nachází v rezidenční čtvrti Prahy 6, nedaleko Pražského hradu a historického centra města. Hotel Markéta disponuje 26 standardně vybavenými pokoji s Wi-Fi připojením k internetu a příjemně zařízenou snídaňovou restaurací. Pro hotelové hosty je k dispozici parkoviště a trezor na recepci. V blízkosti hotelu se nachází známý Břevnovský klášter (nejstarší mužský klášter v České republice). Pro relaxaci a pobyt v přírodě je ideální nedaleký park Hvězda, koupaliště Petynka s řadou sportovních aktivit nebo park… Více… Ladronka se sportovními příležitostmi jako jsou kolečkové brusle, cyklistika nebo bowling. Ceny nezahrnují městský poplatek. Městský poplatek je 15 CZK/0.60 € za osobu a noc.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 1 277 Kč za pokoj na noc!

Hotel Markéta - Vybavení pokojů

Vybavení pokojů: * Satelitní TV * Telefon s přímou provolbou * ZDARMA WiFi internetové připojení * Koupelna se sprchou a WC * Vyhřívaný koupelnový žebřík * Vysoušeč vlasů

Hotel Markéta - Možnosti stravování

Snídaně formou bufetu je podávána v hotelové restauraci od 07:00 do 10:00.

Hotel Markéta - Okolí ubytování

V blízkosti hotelu se nachází známý Břevnovský klášter (nejstarší mužský klášter v České republice). Pro relaxaci a pobyt v přírodě je ideální nedaleký park Hvězda, koupaliště Petynka s řadou sportovních aktivit nebo park Ladronka se sportovními příležitostmi jako jsou kolečkové brusle, cyklistika nebo bowling.
Městskou hromadnou dopravou k Hotelu Markéta * zastávka tramvaje Drinopol (tramvaj číslo 22, 25) * zastávka autobusu Kajetánka (autobus číslo 174, 180) Letadlem Z Mezinárodního letiště Praha Ruzyně autobusem číslo 191 do zastávky Vypich. Ze zastávky Vypich autobusem číslo 180 do zastávky Kajetánka. Vlakem Z Hlavního nádraží metrem C do zastávky Vltavská. Ze zastávky Vltavská tramvají č. 25 do zastávky Drinopol.

Fotografie Hotel Markéta

Hotel Markéta
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Markéta

Velká mapa