Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Chata Na Sluníčku, ubytování Jáchymov

Horská chata Na Sluníčku - Levné ubytování „studentského typu“ se společným sociálním zázemím v pokojích pro 2 – 10 osob - v obci Mariánská, nacházící se 22 km od Karlových Varů a 7 km od Božího Daru v sedle mezi Vlčím hřbetem 901 (m.n.m.) a hřebenem (933 m.n.m.), uprostřed hlubokých lesů a horských luk. Tato poloha, stranou hlavních silničních tahů, dává této lokalitě charakteristický klid a pohodu. Nedaleké lázně nabízejí všechny myslitelné wellness procedury a u přímo u nás provozujeme apiterapii, na kterou, jako naši hosté, máte nárok na slevu 10%. Viz www.vcelidum.cz. U nás si opravdu odpočinete a dokonce pomůžete svému tělu wellness i léčebnými procedurami. Levné ubytování „studentského typu“ se společným… Více… sociálním zázemím v pokojích pro 2 – 10 osob. Společenská místnost – jídelna, kuchyňka, parkoviště, možnost garážování. Objekt propojen s restaurací – ping-pong, šipky, kulečník.. V ceně nejsou zahrnuty místní poplatky 19 Kč/osobu/den. Povlečení vlastní nebo za jednorázový poplatek 50 Kč vč. DPH/osobu/pobyt.   Sportovní vyžití Turistika - od lehkých vycházek po loukách a lesích v nejbližším okolí až po náročnější tůry po hřebenech a úbočích hor. Možno po značených stezkách i jen podle mapy. Cykloturistika - výborné terény po značených cestách. Nenáročné trasy po relativně plochém hřebeni po trati Krušnohorské magistrály až po těžké trasy po úbočích hor. Specialitou je sjezdová trať pro horská kola i s lanovkou přímo z Klínovce, z Mariánské snadno dosažitelná. Běžecké lyžování - z místa snadno dostupné stopy Krušnohorské magistrály. Blízký biathlonový areál s upravenými okruhy. A nebo výlety neporušeným sněhem. Sjezdové lyžování - v místě vlek pro začátečníky a připravovaný dětský vlek přímo u chaty. Ze hřebenu nad Mariánskou (od objektů cca 700 m) vede 5 sjezdových tratí (1 černá, 3 červené a 1 dětská) se třemi vleky, umělým zasněžováním i večerním lyžováním. Po lyžování dojezd na lyžích až před chaty. Pro děti Vyžití na okolních loukách při sáňkování a bobování - místní přírodní „bobová dráha“ má až 600 m. Koupání V létě přímo v Mariánské v místním rybníku – hlavně pro děti, v novém jáchymovském Aquaparku (3 km) a v okolních přírodních koupalištích (od 6 km). Krytý bazén na Božím Daru (7 km), v Potůčkách (20 km) a Thermal v Karlových Varech (25 km). V létě i v zimě dva kryté aquaparky s termálními bazény v Německu (oba 50 km), v létě venkovní aquapark v Klášterci – 30 km.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 198 Kč za osobu na noc!

Chata Na Sluníčku - Nabízené služby

Na přání zajišťujeme např.: školní pobyty na zotavenou, školní lyžařské výcvikové kurzy, autobusové výlety za kulturou, poznáním, sportem či zábavou, výlety po okolí s instruktory - lyže, kola, chůze s holemi, …, výlety na koních, lovecké výlety, poslední leče, jazykové kurzy, TeamBuildingové programy, sportovní soutěže a turnaje (od malé kopané přes orientační běh a střelbu až po šachy), setkání zájmových skupin, zábavy a rauty. Pořádání hokejových a fotbalových soustředění a turnajů na blízkých hřištích a stadionech.

Chata Na Sluníčku - Vybavení pokojů

66 lůžek ve dvou až deseti lůžkových pokojích.

Chata Na Sluníčku - Možnosti stravování

Polopenze přímo v místě ubytování - Po dohodě: plná penze, stravovací program pro dětské zájezdy, speciální programy. Nekuřácká restaurace s ping - pongem, šipkami, dětským bazénem, sluneční terasou, venkovním posezením, grilem a kuřáckým koutkem.

Chata Na Sluníčku - Okolí ubytování

Jehličnaté, bukové i smíšené lesy se skalními útvary, množstvím státem chráněných stromů, velkým počtem zástupců fauny a flory (často i vzácných druhů) a přímo houbařský ráj. To vše v nejbližším okolí. Výhledy na Karlovy Vary, Doupovské hory, Slavkovský les, Klínovec, Neklid a Plešivec.
Autem přímo k objektu, autobusová zastávka

Fotografie Chata Na Sluníčku

Chata Na Sluníčku
Zvětšit fotografii

Mapa Chata Na Sluníčku

Velká mapa