Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


HOTEL ILF, ubytování Praha 4

Hotel ILF se nachází v klidné část Prahy 4 - ulice Budějovická. Hotel je obklopen parkovou zelení a je situován přímo u stanice metra Budějovická trasa "C". Je vzdálen pouze 10 minut jízdy metrem do centra Prahy. Velmi dobrý přístup z dálnice D1 Praha - Brno. Hotel ILF se nachází nedaleko stanice metra Budějovická v Praze 4 - Michle. Hotel je primárně určen k organizování konferencí, symposií, lékařských stáží apod., které organizuje především IPVZ Praha. Hotel ILF disponuje lůžkovou kapacitou pro 326 hostů, ubytování je možné v jedno, dvou a třílůžkových pokojích a v suitech. V celém hotelu je možnost připojení na Wi-fi internet zdarma.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

HOTEL ILF - Vybavení pokojů

Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, SAT TV, telefon s přímou provolbou, Wifi připojení na internet zdarma. Polovina pokojů je zařízena pro studijní účely lékařské klientely.

HOTEL ILF - Možnosti stravování

Součástí Hotelu ILF je i restaurace a letní zahrádka s pestrou nabídkou mezinárodní kuchyně, kavárna s letní terasou.
Kavárna má nepřetržitý provoz.

HOTEL ILF - Okolí ubytování

Hotel je velmi výhodně položen v klidné zóně Prahy 4, poblíž dálnice Praha-Brno (D1) a je spojen s centrem Prahy metrem ze stanice Budějovická. Cesta do centra města a na blízký Vyšehard Vám nepotrvá více než 10 minut.

Fotografie HOTEL ILF

HOTEL ILF
Zvětšit fotografii

Mapa HOTEL ILF

Velká mapa