Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Pod kostelem, ubytování Týn nad Vltavou

Penzion Pod Kostelem se nachází v Týně nad Vltavou. Týn nad Vltavou leží v oblasti středního Povltaví na severní části Jihočeského kraje. Penzion Pod Kostelem Vám nabízí stylové ubytování v 5 dvoulůžkových a 1 trojlůžkovém pokoji. Všechny pokoje jsou vybaveny masivním nábytkem venkovského stylu, samozřejmostí je sociální zařízení a TV, pro Vaše pohodlí při delších pobytech je k dispozici minilednice. Přímo před objektem se nachází vlastní parkoviště.Nově je v penzionu zřízena kuchyňka s lednicí ,rychlovarnou konvici,mirovlnou troubou a dvouplotýnkovým vařičem. V penzionu se můžete bezplatně připojit k internetu.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 400 Kč za osobu na noc!

Pod kostelem - Možnosti stravování

Součástí Penzionu Pod Kostelem je též restaurace a vinný sklep.
Snídani je po dohodě s personálem možné připravit ve vinotéce, která je součástí penzionu.

Pod kostelem - Okolí ubytování

Přímo na adrese penzionu je sídlo místního golfového klubu, po domluvě Vám zde zajistí výuku i instruktora. V Týně nad Vltavou je k dispozici cvičná louka, kde si mohou zájemci natrénovat hru a golfové švihy. Golfové hřiště je v Bechyni (9 jamek) a v Hluboké nad Vltavou (9 jamek).
V létě se na řece provozují vodní sporty, je možné rybaření. Podél řeky vede cyklistická trasa. V zimě je možné běžkování.

Penzion Pod Kostelem se nachází blízko centra města. Dostupnost památek v okolí je výborná. České Budějovice 35 km, Český Krumlov 50 km, Hluboká nad Vltavou 25 km, Bechyně 11 km, Červená Lhota 50 km.

Fotografie Pod kostelem

Pod kostelem
Zvětšit fotografii

Mapa Pod kostelem

Velká mapa