Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Horský hotel M&M, ubytování Jáchymov

Rodinný soukromý horský hotel je umístěn v malé samostatné osadě Nové Město 6 km od Božího Daru v Krušných horách s výhledem na Klínovec a je zaměřen převážně na dětskou a rodinnou rekreaci i lyžařské pobyty a školy v přírodě dětí za smluvní ceny od 330,- Kč s plnou penzí dle věku Horský hotel M&M se nachází ve vlídném a romantickém prostředí Krušných hor s krásným výhledem na nejvyšší horu Klínovec (1244 m n.m.), 7km nad Jáchymovem při odbočce od hlavního směru na státní hranici s Německem. Je vzdálen 6km od Božího Daru a jeho vzdálenost od Prahy je cca 130km. Doprava autobusem je možná dle platných jízdních řádů - zastávka 200m od objektu. Vlakové nádraží je vzdáleno 16km v Ostrově Krajské město Karlovy… Více… Vary je cca vzdáleno 20km. Po dohodě lze zajistit smluvní firemní autobus na dopravu ale i na případné výlety do okolí. Hotel nabízí ubytování o kapacitě 60 lůžek s možností až 10 přistýlek v prostorných pokojích po celkové rekonstrukci. V hotelu je společenská místnost s TV/SAT a video. Učebna pro školy v přírodě a školení, pro cca 30 osob. Váš pobyt v horském hotelu zpříjemní sauna, letní vyhřívaný bazén, zahradní posezení, zahradní gril, ohniště. Pro zábavu a sportovní vyžití má pro Vás hotel stolní tenis, hřiště, kola, sportovní potřeby, společenské hry. Úschovna jízdních kol. Na rozlehlé oplocené zahradě je pro děti pískoviště, houpačky, kolotoč. Parkování u objektu. Pro motorkáře možnost parkování v uzavřené oplocené zahradě pod dohledem hlídacího psa. pro motorkáře i možnost stání jejich miláčků na zahradě pod dohledem psů

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 567 Kč za osobu na noc!

Horský hotel M&M - Nabízené služby

pro školní pobyty smluvní ceny od 380,- Kč s plnou penzí
při ubytování nad 30 osob jedna na každých 10 osob z doprovodu zdarma

Horský hotel M&M - Vybavení pokojů

Pokoje jsou vždy se sociálním zařízením. Nově jsou k dispozici i velké rodinné pokoje pro 2 až 6 osob. 1 jednolůžkový pokoj, 7 dvoulůžkových pokojů, 4 třílůžkové a 4 pětilůžkové pokoje. Koupelny se sprchovým koutem a WC.Celý objekt po celkové rekonstrukci v roce 2005. Možnost přistýlky.
Nekuřácké místnosti.

Horský hotel M&M - Možnosti stravování

V horském hotelu M & M je samoobslužná jídelna pro skupiny se 40 místy, hotelová restaurace s barem se 40 místy. Kuchyně národní, italská, orientální, vegetariánská i rybí. Otevřené ohniště, možnost zajištění grilování.

Horský hotel M&M - Okolí ubytování

V blízkosti hotelu jsou lyžařské vleky a nástup na běžecké stopy a nové cyklostezky. Možnost zajištění vyjížďky na koni nebo lovu zvěře.
Bowling 10 km, tenisové kurty 2 km.
Klínovec - nejvyšší hora (1200 m) Krušných hor, na vrchol vede lanovka.
Zastávka: 200 m
Centrum: 7 km
Vlakové nádraží: 16 km

Fotografie Horský hotel M&M

Horský hotel M&M
Zvětšit fotografii

Mapa Horský hotel M&M

Velká mapa