Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Golden Star, ubytování Praha 1

U Non Refundable Rate bude částka za pobyt stržena z kreditní karty ihned po potvrzení pobytu. Čtyřhvězdičkový hotel Zlatá Hvězda je situován přímo v historickém centru Prahy, na Malé Straně pod Pražským hradem, s výhledem na Královskou cestu. Hotel Zlatá Hvězda se nachází v Nerudově ulici v historickém centru Prahy pouze pár kroků od brány Pražského Hradu. První písemné záznamy o domě pochází z roku 1372, kdy byl ve vlastnictví hradčanského rychtáře. V květnu roku 2000 otevřel dům Zlatá Hvězda svá starobylá vrata, aby se po kompletní rekonstrukci znovu zaskvěl v celé své kráse. Rekonstrukce zachovala v maximální možné míře původní architektonické prvky budovy a citlivě je doplnila luxusním zařízením moderní doby.… Více… Parkování 24 hodin/450,-CZK. Po sedmé hodině večer extra poplatek za odvoz auta do garáže 300,-CZK. Parkování je v hlídaných garážích (mimo hotel). silvestr min. 3 noci

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Golden Star - Vybavení pokojů

U Non Refundable Rate bude částka za pobyt stržena z kreditní karty ihned po potvrzení pobytu. Hotel Zlatá Hvězda nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových pokojích a dvoupokojových apartmánech s příslušenstvím. Pokoje jsou vybavené koupelnou, sprchou nebo vanou, toaletou, fénem, minibarem, trezorem, TV/SAT, telefonem a možnost kabelového připojení k internetu. V hotelu jsou k dispozici pokoje s nádherným výhleden na Královskou cestu a část areálu Pražského hradu. Nábytek v pokojích z masivního dřeva stylově zcela odpovídá historičnosti domu a je speciálně vybírán s ohledem na individualitu pokoje.

Golden Star - Možnosti stravování

Jste srdečně zváni k návštěvě restaurace Zlatá Hvězda s širokým výběrem specialit české i mezinárodní kuchyně. Restaurace nabízí možnost uspořádání svatebních hostin a jiných oslav. Kapacita restaurace je 70 osob. V letních měsících je hostům k dispozici venkovní zahrádka.

Golden Star - Okolí ubytování

Hotel Zlatá Hvězda se nachází v Nerudově ulici v historickém centru Prahy pouze pár kroků od brány Pražského Hradu.
Zastávka: 200 m Autobusové nádraží: 7000 m Centrum: 500 m Vlakové nádraží: 5000 m Letiště: 15000 m Metro: 1000 m

Fotografie Golden Star

Golden Star
Zvětšit fotografii

Mapa Golden Star

Velká mapa