Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Golf, ubytování Praha 5

Moderní pražský hotel, který v roce 2013 prošel rozsáhlou rekonstrukcí,. Nachází se v klidné části Prahy 5 - Motol, v těsném sousedství nejstaršího golfového hřiště Golf Club Praha. Hotel Golf nabízí kvalitní služby a špičkově vybavené pokoje s elegantním designem.  Moderní pražský hotel, který v roce 2013 prošel rozsáhlou rekonstrukcí,. Nachází se v klidné části Prahy 5 - Motol, v těsném sousedství nejstaršího golfového hřiště Golf Club Praha. Hotel Golf nabízí kvalitní služby a špičkově vybavené pokoje s elegantním designem. Hotel GOLF je situován v klidném prostředí a obklopen zelení. Z přilehlé tramvajové zastávky "Hotel Golf" se 24 hodin denně maximálně pohodlně a rychle dostanete do centra Prahy.  Hotel Golf… Více… nabízí prostory s výbornou dopravní dostupností pro pořádání firemních školení, večírků a různých akcí, s kapacitou až pro 260 osob s variabilním uspořádáním. Konferenční místnosti: - Driving Range 120. –  až 120 míst -Driving Rage 60.- až 60 míst -Driving Rage 50 - až 50 míst a Driving Range 30. - až 30 míst. Rádi pro Vás uspořádáme také svatební hostiny, smuteční hostiny, oslavy, křtiny, promoce, výročí, párty, třídní srazy.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 1 398 Kč za pokoj na noc!

Hotel Golf - Vybavení pokojů

Pokoje typu Superior splní veškeré vaše představy o komfortní ubytování dle posledních trendů. Moderní design, vyhřívané podlahy a kvalitní vybavení zaručí vaší naprostou spokojenost. Dopřejte si odpočinek v nadstandardních postelích značky FBF, které můžete najít v 5* hotelech po celém světě. Spánek na těchto postelích v kombinaci s výběrem z polštářového menu přispěje k vaší dokonalé relaxaci a připraví vám nezapomenutelný zážitek. Na všch pokojích je samozřejmostí superrychlá Wi-Fi zdarma. K vybavení pokojů patří LED televize s úhlopříčkou 32 palců (82 cm).
 
 

Hotel Golf - Možnosti stravování

Hotelová restaurace nabízí speciality české i mezinárodní kuchyně každý den od 10.00 do 22.00. Tým kuchařů Restaurace 19. pro Vás každý den připravuje pokrmy moderní české kuchyně, přičemž klade důraz především na kvalitní a čerstvé suroviny. Díky spolupráci s regionálními dodavateli se naše menu mění podle aktuální sezóny. Dalším místem pro setkání s přáteli nebo jen klidné posezení je hotelový Lobby bar, který Vám po náročném dni může nabídnout šálek kávy či sklenku některého z našich nápojů. V letních měsících lze k posezení využít také venkovní terasu. V noci zabezpečuje prodej nápojů recepce. Snídaně jsou podávaný bufetovým způsobem, skupinové večeře a obědy formou á la cart nebo bufetu.

Hotel Golf - Okolí ubytování

Hotel Golf se nachází v klidné lokalitě Prahy 5 - Motole nedaleko sjezdu z dálnice D5, centra města a také v blízkosti parku a golfového hřiště. Díky své dobré dopravní dostupnosti do centra i na letiště, je vhodným ubytováním nejen pro turisty, ale také pro návštěvníky přijíždějící do Prahy za pracovními povinnostmi. Vzdálenosti: letiště 10 km, autobusové nádraží 35 min., vlakové nádraží 20 min., nejbližší stanice Metra /Anděl/ 10 min, nejbližší obchodní centrum /Nový Smíchov/ 10 min.tramvají. Tipy na výlet: Pražský hrad - 13 min. jízda automobilem. 26 min. jízda MHD. 6,6 km. Karlův most - 14 min. jízda automobilem. 24 min. jízda MHD. 6,9 km. Staré město - 14 min. jízda automobilem. 24 min. jízda MHD. 7,1 km. Václavské náměstí - 15 min. jízda automobilem. 23 min. jízda MHD. 7,8 km. ZOO Praha - 28 min. jízda automobilem. 45 min. jízda MHD. 14,9 km.
GPS souřadnice: 50°4'2.6"N 14°20'41.14"E Přímo pár kroků od hotelu leží tramvajová zastávka „Hotel Golf“, kde staví tramvaje č. 9 a 10. Cesta do centra města trvá zhruba 15 minut. Tramvajová linka č. 9 staví mimo jiné na Hlavním nádraží, Václavském náměstí, Národní třídě, Újezdu a Andělu; linkou č.10 můžete jít například na Náměstí Míru, I.P.Pavlova, Karlově náměstí nebo také na Anděl. Jízdní řad: www.dpp.cz K dopravě z letiště do hotelu můžete využít autobusovou linku 179 /směr Nové Butovice/. Cesta trvá cca 30 minut do zastávky Motol, kde přestoupíte na tramvaj č.9 /směr Spojovací/ nebo č.10 /směr Sídliště Ďáblice/. Ta Vás doveze na zastávku Hotel Golf, který se nachází po pravé straně.

Fotografie Hotel Golf

Hotel Golf
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Golf

Velká mapa