Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel PEKO, hotel garni ***, ubytování Praha 10

Rodinný Pension PEKO Vám nabízí komfortní ubytování a snadnou a rychlou dosptupností tramvají do centra Prahy (cca 15 min.). "Informujeme Vás, že hotel bude v průběhu instalace zařízení, který neovlivní prostory, kde budou hosté ubytováni, 6-10, 14-16, 21-24 května 2018. Budeme se snažit a doufáme, že tyto práce nebudou porušovat pořádek a klid. " Rodinný Pension PEKO Vám nabízí komfortní ubytování v příjemném domácím prostředí v 11 dvoulůžkových pokojích, 4 pokoje mají možnost přistýlky. Svého domácího mazlíčka můžete vzít s sebou, poplatek 100 CZK / noc. Hosté mohou využít možnost parkování na našem parkovišti za uzamčenou bránou, zdarma.  Těšíme se na Vaši návštěvu. "Informujeme Vás, že hotel bude v průběhu… Více… instalace zařízení, který neovlivní prostory, kde budou hosté ubytováni, 6-10, 14-16, 21-24 května 2018. Budeme se snažit a doufáme, že tyto práce nebudou porušovat pořádek a klid. "

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 633 Kč za osobu na noc!

Hotel PEKO, hotel garni *** - Vybavení pokojů

Součástí každého pokoje je koupelna se sprchovým koutem, WC, telefon s přímou volbou, barevná televize se satelitními programy, lednička, pokojový trezor, fén, radiobudík. V celém hotelu je k dispozici hostům internet (síť WIFI) zdarma.
Několik pokojů je vybaveno kuchyňským koutem s příslušenstvím.

Hotel PEKO, hotel garni *** - Možnosti stravování

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou švédského stolu. Podává se mezi 7-9 hodinou (pondělí´- pátek) a 8-10 hodinou (sobota, neděle)

Hotel PEKO, hotel garni *** - Okolí ubytování

Pension je situován v klidné části Prahy na jižním svahu Bohdaleckého kopce, spadajícího do údolí Michle. Málokdo ví, že na úpatí kopce Bohdalec se odehrává film Jana Svěráka, Obecná škola. Okolí pensionu je obklopeno různorodou obytnou zástavbou od výškových obytných domů, činžovní domy a řadové rodinné domy. Sportovně založení hosté mohou využít blízkégho sportovního centra Hamr v Záběhlicích, které nabízí vše pro tenis, squosh, stolní tenis, aerobik, indoor cykling, hřiště pro petanque. V areálu centra Hamr je samoobslužná restaurace s provozní dobou od 7 do 23,30 hod. Cca 100 m od pensionu se nachází OD Kaufland. Autobusem jsou dostupná větší nákupní centra - EDEN (hypermarkrt TESCO) a Centrum CHODOV.
Výhodná poloha pensionu umožňuje rychlé spojení do centra - tramvají č. 11 ze stanice Chodovská (vzdálena 100 m od pensionu) cca 15 minut na Václavské náměstí (stanice Muzeum).
Zastávka tramvaje č. 11: 100 m - 16 minut do centra PrahyAutobusové nádraží: 5000 mCentrum: 4000 mVlakové nádraží: 4000 mLetiště: 18 kmMetro: 2000 m
EDEN -Synot TIP Arena - 15 min.pěšky, nebo 1 stanice autobusem linky 135, 213, 150
O2 aréna - 35 min.autobusem linky 136

Fotografie Hotel PEKO, hotel garni ***

Hotel PEKO, hotel garni ***
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel PEKO, hotel garni ***

Velká mapa