Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


HOTEL MALTA, ubytování Karlovy Vary

Útulný čtyřhvězdičkový hotel Malta se nachází v samém srdci Karlových Varů, v bezprostřední blízkosti Mlýnské kolonády, pár metrů od hotelu Růže. Hotel Malta nabízí ubytování ve 22 dvoulůžkových a 4 třílůžkových pokojích. Z většiny pokojů je okouzlující výhled na lázeňskou kolonádu.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

HOTEL MALTA - Vybavení pokojů

Pokoje jsou vybaveny koupelnou (se sprchou, fénem a WC), satelitní televizí, minibarem, trezorem a telefonem s přímou volbou.

HOTEL MALTA - Možnosti stravování

Pro hosty hotelu Malta je k dispozici nekuřácká restaurace hotelu Růže s letní předzahrádkou, která se nachází pouze přes ulici, stačí ujít pár kroků.

HOTEL MALTA - Okolí ubytování

Karlovy Vary jsou nejoblíbenějším z českých lázeňských měst a už odnepaměti je navštěvují lidé z celého světa. Ve městě a jeho okolí jsou desítky léčebných pramenů, léčí se zde hlavně choroby zažívacího a pohybového ústrojí.
Mezi vyhlášené místní speciality patří typické karlovarské oplatky a sladkohořký likér Becherovka. Již od roku 1946 město hostí Mezinárodní filmový festival, na který se každoročně počátkem července sjíždějí tisíce filmových fanoušků. Pro milovníky golfu jsou k dispozici nedaleko od města dvě golfová hřiště.

Fotografie HOTEL MALTA

HOTEL MALTA
Zvětšit fotografii

Mapa HOTEL MALTA

Velká mapa