Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Gala Hotel Excelsior, ubytování Mariánské Lázně

OREA Hotel Excelsior disponuje kapacitou 64 pokojů se 116 lůžky. Pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem, plně komfortní a útulné, k dispozici je telefon s přímou provolbou, televize se satelitními programy a minibar. Hotel nabízí svým hostům komplexní lázeňský program přímo ve svých prostorách, balneo provoz zajišťuje léčebné a wellness procedury, tedy koupele, zábaly, masáže, klientům je k dispozici také sauna a solárium. K dispozici jsou hotelový Restaurant "1900", Lobby bar a Churchill's Pub & Restaurant, který svou jedinečnou atmosférou a příjemným klubovým interiérem nabízí ojedinělé gastronomické zážitky. Nádherná budova hotelu je citlivě a esteticky zasazena do atraktivního prostředí lázeňské čtvrti. OREA Hotel Excelsior… Více… nabízí ubytování ve 49 dvoulůžkových a 12 jednolůžkových pokojích, hotel disponuje třemi apartmá, která mohou využít náročnější hosté či rodiny s dětmi k naplnění pohodlí a spokojenosti s ubytovacími službami. Plná ubytovací kapacita OREA Hotelu Excelsior je 116 lůžek. Hotel kromě ubytování nabízí svým klientům široké spektrum léčebných a wellness služeb - relaxační procedury + vodoléčbu, saunu a solárium. OREA Hotel Excelsior má pro své klienty vlastní parkovací plochu za budovou hotelu. Přístup k internetu je v hotelové hale - máme vyhrazenou místnost. Platba na recepci: každých 30 min/á 60 CZK. Nově je možné využít WIFI připojení v Churchill´sPub & Restaurant zdarma.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 2 625 Kč za pokoj na noc!

Gala Hotel Excelsior - Vybavení pokojů

Součástí pokojů je samostatná moderní koupelna vybavená sprchovým koutem nebo vanou a WC. Pokoje jsou vybaveny stylovým nábytkem, plně komfortní a útulné, k dispozici je telefon s přímou provolbou, televize se satelitními programy a minibar s občerstvením.

Gala Hotel Excelsior - Možnosti stravování

OREA Hotel Excelsior Mariánské Lázně nabízí k plné spokojenosti svých hostů tři možnosti k posezení a gastronomickému vyžití. Jsou jimi Restaurant „1900", Lobby bar a Churchill´s Pub & Restaurant s letní terasou.

Gala Hotel Excelsior - Okolí ubytování

Zastávka: před hotelem
Autobusové nádraží: 3000 m
Centrum: hotel umístěn v centru
Vlakové nádraží: 3000 m

Fotografie Gala Hotel Excelsior

Gala Hotel Excelsior
Zvětšit fotografii

Mapa Gala Hotel Excelsior

Velká mapa