Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Pension Easy Journey, ubytování Praha 5

Pension naleznete v těsné blízkosti historického centra Prahy, nedaleko největšího nákupního a zábavního centra „Nový Smíchov“, 300 m od stanice metra „Anděl“. Pension naleznete v těsné blízkosti historického centra Prahy, nedaleko největšího nákupního a zábavního centra „Nový Smíchov“, 300 m od stanice metra „Anděl“. Hostům jsou k dispozici jednolůžkové až čtyřlůžkové pokoje a apartmá. Pension Easy Journey má také svůj dvůr a zahrádku. V případě zájmu Vám rádi zajistíme vstupenky na různé kulturní akce či průvodcovské služby. V okolí pensionu je i řada možností, kam jít za sportovním vyžitím. Poblíž pensionu je také oblíbená historická památka Bertramka, kde pobýval W. A. Mozart při svých… Více… návštěvách Prahy. Parkování zdarma v přilehlých  ulicích od po-pa od 20:00 do 8:00 v pátek  od 20:00 do 8:00 pondělí.Za poplatek v přilehlých ulicích vedle pensionu od po -pa od 8:00 do 20:00 ,veřejné parkování, nebo na hlídaném parkovišti za poplatek  400 Kč/den. Silvestr min 4 noci.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Pension Easy Journey - Vybavení pokojů

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC) internet WI FI a televizí.

Pension Easy Journey - Možnosti stravování

Snídaně kontinental,zdarma není v ceně ubytování

Pension Easy Journey - Okolí ubytování

Pension naleznete v těsné blízkosti historického centra Prahy, nedaleko největšího nákupního a zábavního centra „Nový Smíchov“, 300 m od stanice metra „Anděl“.
Poblíž pensionu je také oblíbená historická památka Bertramka, kde pobýval W. A. Mozart při svých návštěvách Prahy.
 
Zastávka: 150 mMetro: 300 m
Do historického centra se dostanete pěšky /10-20 min/,velmi rychle a jednoduše tramvají nebo metrem. Stanice tramvaje je 150 m od pensionu. Stanice metra „ Anděl“ je vzdálena 300 m.

Fotografie Pension Easy Journey

Pension Easy Journey
Zvětšit fotografii

Mapa Pension Easy Journey

Velká mapa