Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Three Storks, ubytování Praha 1

U Non Refundable Rate bude cena za ubytování stržena z kreditní karty ihned po potvrzení rezervace. Hotel U tří Čápů je stylový ***** boutique hotel situovaný v srdci historické Prahy na Malé Straně v Tomášské ulici. Dovolujeme si Vám nabídnout výjimečné a originální prostředí navržené architektonickým studiem AI DESIGN ve spolupráci s ateliérem Eva Jiřičná Architects v Londýně, které je citlivě zasazeno do prostor historického domu a vytváří dokonalou harmonii dochovaného renesančního interiéru s nejmodernějším designem. Při rekonstrukci objektu byl kladen hlavní důraz na použití čistých linií a kombinací přírodních materiálů, kovu, kamene, skla a dřeva. Nejen pro pobyty služebního charakteru je k dispozici internet s… Více… vysokorychlostním Wi-Fi připojením s možností zapůjčení osobního počítače i veškerý sekretářský servis. Vybavení hotelových pokojů i veřejných prostor odpovídá evropským bezpečnostním i požárním standardům. Parkování 24 hodin/550,-CZK. Po sedmé hodině večer extra poplatek za odvoz auta do garáže 300,-CZK.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Hotel Three Storks - Vybavení pokojů

U Non Refundable Rate bude cena za ubytování stržena z kreditní karty ihned po potvrzení rezervace.

Hotel U tří čápů nabízí ubytování v 10 dvoulůžkových pokojích De Luxe, 8 dvoulůžkových pokojích standard a 2 jednolůžkových pokojích. Nízký počet pokojů zaručuje intimitu a útulnost prostředí malého hotelu, zároveň však splňuje i nároky na kvalitu a servis 5 hvězdičkového standardu světové úrovně.
Všechny pokoje jsou včetně luxusního příslušenství, které je originálně zakomponované do prostoru, moderní koupelny jsou vybavené sprchou či vanou. Hosté mají v pokojích k dispozici individuálně nastavitelnou klimatizaci, minibar, digitální safe a telefon s přímou volbou. Pro zpříjemnění pobytu jsou zde instalovány LCD televizory se satelitním příjmem a DVD přehrávače s širokou nabídkou titulů.

Hotel Three Storks - Možnosti stravování

Přijměte pozvání do nově zrekonstruované restaurace Waldštejnská hospoda s tradicí již od 30. let minulého století, nacházející se v kouzelném prostředí Malé Strany pod majestátním Pražským Hradem.Pochutnat si zde můžete nejen na tradiční české kuchyni s pečenou kachnou se zelím a houskovým knedlíkem, ale i
na lákavých zvěřinových specialitách či výběru francouzské kulinářské provenience. Kulinářské umění harmonicky doplňují vína světových značek s profesionálním somelierským servisem.

Hotel Three Storks - Okolí ubytování

Luxusní 5 hvězdičkový boutique hotel U Tří Čápů situovaný v kouzelném, klidném prostředí Malé Strany pod majestátním Pražským Hradem, v blízkosti turisticky atraktivních a vyhledávaných pamětihodností a vyhlášených restaurací

Fotografie Hotel Three Storks

Hotel Three Storks
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Three Storks

Velká mapa