Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion Rozálie, ubytování Náchod

Penzion Rozálie se nachází v I. a II. patře domu na Masarykově náměstí v centru Náchoda. V této nově zrekonstruované části objektu je připravené příjemné ubytování s výhledem na náměstí, náchodský zámek a vyhlídku pod Dobrošovem. Penzion nabízí ubytování ve velmi prostorných nadstandardních dvoulůžkových pokojích s možností přistýlek, apartmány se dvěmi ložnicemi a s možností přistýlky. Zvířata nejsou povolena. Parkoviště je přímo u penzionu a je pro naše hosty bezplatné.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Penzion Rozálie - Vybavení pokojů

V nabídce je také standardní pokoj s možností přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, koupelnou se sprchovým koutem, TV se satelitními programy, domácím telefonem, varnou konvicí a ledničkou. Standartní pokoje nemají ledničku. Dvoulůžkové pokoje mají balkón.
Všechny pokoje jsou nekuřácké.

Penzion Rozálie - Okolí ubytování

V okolí penzionu lze využít řadu možností ke koupání. Jiráskovo koupaliště Náchod-Plhov, Autocamp Brodský v Červeném Kostelci, Rybník Špinka v Zábrodí,
Přehrada Rozkoš u České Skalice. Dále v okolí vyhlídkové lety,jízda na koni,rybaření, památky, zámky. Cykloturistika a pěší turistika.
Penzion se nachází 5 minut chůze od autobusového a vlakového nádraží.

Fotografie Penzion Rozálie

Penzion Rozálie
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion Rozálie

Velká mapa