Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Clarion Congress Hotel České Budějovice, ubytování České Budějovice

Clarion Congress Hotel České Budějovice představuje moderní business hotel, který svým hostům nabízí nejvyšší komfort a širokou škálu služeb čtyřhvězdičkového standardu značky Clarion. Špičkově vybavené konferenční zázemí, vysoce kvalitní služby, vynikající gastronomie a skvělá poloha přímo v srdci města je vaší ideální volbou pro pořádání velkých i malých konferencí, meetingů a společenských akcí v jižních Čechách. Clarion Congress Hotel České Budějovice představuje moderní business hotel, který svým hostům nabídne nejvyšší komfort a širokou škálu služeb čtyřhvězdičkového standardu značky Clarion. Špičkově vybavené konferenční zázemí, vysoce kvalitní služby, vynikající gastronomie a skvělá… Více… poloha přímo v srdci města je vaší ideální volbou pro pořádání velkých i malých konferencí, meetingů a společenských akcí v jižních Čechách. Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti starého města a hlavního náměstí Přemysla Otakara II., kde tvoří známou dominantu jihočeské metropole. Vzdálenost od autobusového a vlakového nádraží je pouze 2,5 km, hotel je snadno dostupný z hlavních silničních tahů, které spojují Prahu s Rakouskem.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 1 750 Kč za pokoj na noc!

Clarion Congress Hotel České Budějovice - Vybavení pokojů

Clarion Congress Hotel České Budějovice nabízí komfortní ubytování v centru Českých Budějovic. Hostům je k dispozici celkem 205 pokojů typu Standard nebo Superior a luxusní apartmá. 3 pokoje jsou určeny handicapovaným hostům. K základnímu vybavení pokojů patří vlastní sociální zařízení s vanou, minibar, trezor, telefon s přímou volbou, LCD televizor se SAT TV, kávový a čajový set a internetové připojení zdarma. Všechny pokoje hotelu jsou plně klimatizované a pokoje ve vyšších patrech nabízí překrásný pohled na celé město České Budějovice a na přilehlé okolí. Pro klienty jsou dále k dispozici pokoje nekuřácké pokoje a pro rodiny s dětmi pokoje rodinné.
Clarion Congress Hotel České Budějovice nabízí velkokapacitní hotelové parkoviště s kapacitou až 150 parkovacích míst.

Clarion Congress Hotel České Budějovice - Možnosti stravování

Pro hosty je k dispozici nově otevřený NEW WAVE Restaurant & Lobby bar, který se nachází v přízemí hotelu.

Clarion Congress Hotel České Budějovice - Okolí ubytování

Zastávka: 50 m, Autobusové nádraží: 2000 m, Centrum: 300 m, Vlakové nádraží: 2000 m, Letiště: 8000 m.
Centrum města je snadno dosažitelné veřejnou hromadnou dopravou během 10 minut (zastávka autobusu se nachází nedaleko hotelu) nebo pěší chůzí (5 minut). Hotel je také snadno dostupný za všech hlavních silničních tahů.

Fotografie Clarion Congress Hotel České Budějovice

Clarion Congress Hotel České Budějovice
Zvětšit fotografii

Mapa Clarion Congress Hotel České Budějovice

Velká mapa