Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Kolonie, ubytování Křivoklát

Hotel Kolonie se nachází v krásném prostředí Chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko v západní části středních Čech. Jeho poloha uprostřed přírody nabízí dokonalé soukromí a klid pro trávení rodinné dovolené či pořádání rodinných oslav, setkání přátel či porady a menší konference. Hotel Kolonie nabízí ubytování v 6 dvoulůžkových, 2 jednolůžkových pokojích a 1 čtyřlůžkovém apartmánu, vždy s možností přistýlky. Sauna je k dispozici ubytovaným hostům, půjčování horských kol, zprostředkování pozorování a lovu zvěře v Lánské oboře.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 1 580 Kč za pokoj na noc!

Hotel Kolonie - Vybavení pokojů

Pokoje jsou nadstandardně vybaveny (TV, SAT, internet, telefon), samozřejmostí u každého pokoje jsou koupelny s WC, fénem a kosmetickým zrcátkem.

Hotel Kolonie - Možnosti stravování

Interiér restaurace dovoluje pořádání rodinných oslav – svatební hostiny, promoce, narozeniny apod.
V konferenční místnosti lze pořádat různá školení, semináře a pracovní porady v nerušeném prostředí odděleně od ostatního provozu hotelu.

Hotel Kolonie - Okolí ubytování

V blízkém okolí hotelu se nachází řada kulturních památek (hrady Křivoklát, Točník, Žebrák, Krakovec) a přírodní podmínky nabízejí mnoho možností pro sportovní vyžití (pěší turistika, cykloturistika, plavání, jízda na koni).

Fotografie Hotel Kolonie

Hotel Kolonie
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Kolonie

Velká mapa