Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Kampa Garden*** Superior , ubytování Praha 1

Hotel Kampa Garden***  se nachází v historickém centru Prahy na jednom z nejkrásnějších městských ostrovů světa – na Kampě. Hotel je díky své atraktivní poloze na Praze 1 jen pár kroků od významných pražských památek jako je Karlův Most, Pražský Hrad, Lichtenštejnský palác, Lennonova zeď, chrám sv. Mikuláše a kostel Panny Marie Vítězné se slavnou voskovou soškou Pražského Jezulátka. Příjemná procházka je i na blízké Staroměstské náměstí nebo na Petřín. Hotel Kampa Garden, otevřený v září 2005, je příjemný tříhvězdičkový hotel, který nabízí klidné ubytování přímo v srdci Prahy na ostrově Kampa, který je už po mnoho staletí Pražany využíván k odpočinku a příjemným procházkám po břehu… Více… Vltavy. Hotel se nachází v přímé blízkosti Karlova mostu s výhledem na Hradčany. Atmosféra Sovových mlýnů jen podtrhuje toto romantické místo. Tříhvězdičkový hotel Kampa Garden je proslulý svými prostornými a nově rekonstruovanými 35 pokoji s kapacitou až 83 osob. Služby hotelu:  Bezplatné WiFi Využití minibaru, denně doplňován zdarma Mapa Prahy zdarma Počítač na recepci a sekretářské služby zdarma Káva a čaj na pokoji zdarma Kvalitní hotelová kosmetika Venkovní parkovací místa před hotelem nebo v docházkové vzdálenosti (rezervace nutná) Možnost zapůjčení deštníků Možnost využití hotelové prádelny 24 hodin recepce a concierge Úschovna zavazadel Krásný výhled na Čertovku, Werichovu Vilu, Karlův most nebo zahradu Francouzské ambasády Pozornost pro nejmenší a 3 dětská hřiště ve vzdálenosti do 50m CHECK IN - pokoj je připraven od 14:00 h v den příjezdu CHECK OUT - pokoj je k dispozici do 11:00 h v den odjezdu K parkování jsou Vám k dispozici 4 parkovací místa v docházkové vzdálenosti hotelu za poplatek EUR 20 / den / auto. V případě obsazení parkovacích míst Vám rádi pomůžeme najít alternativu v blízkém okolí. Rezervace nutná, kontaktujte před příjezdem recepci hotelu info@kampagarden.cz

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Kampa Garden*** Superior - Vybavení pokojů

Každý pokoj nabízí vlastní koupelnu (vanu, sprchu, wc, fén) a je vybaven stylovým nábytkem, TV se satelitním příjmem, telefonem, trezorem a minibarem. Propojené pokoje stejně jako pokoje pro tělesně postižené jsou Vám též k dispozici.

Kampa Garden*** Superior - Možnosti stravování

V hotelu podáváme pouze snídaně formou buffetu. Recepce Vám ale velmi ráda poradí při výběru restaurace v nejbližším okolí hotelu.

Kampa Garden*** Superior - Okolí ubytování

Hotel se nachází v přímé blízkosti Karlova mostu s výhledem na Hradčany. Atmosféra Sovových mlýnů jen podtrhuje toto romantické místo. Celé historické cetrum města leží 15 minut chůze od hotelu.
Zastávka: Hellichova nebo Malostranské náměstí 300 m Autobusové nádraží: 5000 m Centrum: 5 m Vlakové nádraží: 8000 m Letiště: 13 km Metro: Malostranská 400 m nebo Národní třída 1000 m

Fotografie Kampa Garden*** Superior

Kampa Garden*** Superior
Zvětšit fotografii

Mapa Kampa Garden*** Superior

Velká mapa