Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion Císař, ubytování Teplice

Penzion Císař nabízí pohodlné ubytování 2 minuty pěšky od náměstí v centru města Teplice. V květnu roku 2016 prošel rekonstrukcí. Pokoje pro Vás připravují a o čistotu pokojů se starají přímo majitelé penzionu. Děti do 6-ti let a domácí mazlíčci zdarma. Celý objekt je nekuřácký.   Penzion Císař se nachází v centru města Teplice. Pokoje jsou vybaveny kompletním sociálním zařízením, lednicemi, pračka se sušičkou, mikrovlnné trouby, rychlovarné konvice , internetem - WiFi a Smart IPTV - internet poskytujeme zdarma Možnost snídaně 75,- kč / osoba, která se podává přímo na pokoji. Na požádání lze bezplatně zapůjčit žehlící set a fén na vlasy. Možné ubytování s domácími mazlíčky, které je samozřejmě zdarma. V… Více… Penzionu Císař mají děti do 6 let - ubytování zdarma,taktéž vaši domácí mazlíčci. Parkování na ulici před penzionem Císař.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 530 Kč za osobu na noc!

Penzion Císař - Nabízené služby

Ceny pro dlouhodobé a skupinové ubytování lze dojednat individuálně.

Penzion Císař - Vybavení pokojů

Každý z pokojů je zcela jiný a poskytne vám maximální pohodlý.
Samozřejmostí je IPTV se širokou programovou nabídkou a pokud vám nestačí programová nabídka nebo se rádi díváte na videa na internetu, 
využijete naše Smart TV.
Pro vaše pohodlí je apartmán variabilní a záleží zcela na vás jakou variantu si zvolíte, buď s jednou ložnicí anebo s dvěma ložnicemi.
Apartmán má plnohodnotně vybavenou kuchyň / sklokeramická varná deska, horkovzdušná trouba, velká lednice se šuplíkovým mrazákem a vestavěná pračka se sušičkou ....... /
Na požádání lze bezplatně zapůjčit žehlící set a fén na vlasy.

Penzion Císař - Možnosti stravování

Velký výběr restaurací v okolí penzionu.

Penzion Císař - Okolí ubytování

Penzion Císař se nachází v centru lázeňského komplexu s celou řadou lázeňských domů, Krušnohorského divadla, plaveckého areálu se squashovými kurty,posilovnou a mnoha dalšími sportovními areály. Neobvyklé výhledy z Doubravského vrchu, z Bořně, z Milešovky nebo z Komáří vížky se sedačkovou lanovkou patří k opravdovým zážitkům. V létě Vám vodní nádrže, vzniklé po rekultivační činnosti, nabídnou příjemné prostředí pro rekreaci. Horský terén se sjezdovkami různé obtížnosti a upravované běžecké trasy, poskytnou vyžití milovníkům zimních sportů. A zájemci o cykloturistiku si zde doopravdy přijdou na své.
Penzion Císař je v centru města Teplice, takže s dostupností není opravdu žádný problém. Po předešlé domluvě lze bezplatně zabezpečit odvoz na/z autobusové /vlakové nádraží v Teplicích.

Fotografie Penzion Císař

Penzion Císař
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion Císař

Velká mapa