Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion Sladová, ubytování Bohdalovice

Útulný rodinný penzion Sladová nabízí celoroční ubytování ve dvoulůžkových a třílůžkovém pokoji. Penzion je umístěn v centru města Český Krumlov a všechny turistické aktivity jsou vzdáleny jen pár minut chůze. Budova penzionu představuje šetrně zrekontruovaný historický dům ze 17.století.   Penzion Sladová poskytuje levné ubytování ve zrekonstruovaném památkově chráněném renesančním domě v centru města. Celoročně disponujeme 4 dvoulůžkovými a 1 třílůžkovým pokojem. Do dvou pokojů je možné přidat extra přistýlku. Některé pokoje nabízejí výhled na státní hrad a zámek Český Krumlov. Celý penzion je pokryt kvalitním Wi-Fi internetovým přípojení, které je zcela zdarma. Pro klienty je k dispozici společenská… Více… místnost v přízemí, která slouží i jako jídelna pro podávání snídaní. Nabízíme také samoobslužný minibar a společný kuchyňský kout, který je možné neomezeně využívat během pobytu. Díky výborné poloze tohoto penzionu máte v dosahu max. 10-ti minut chůze všechny turisticky vyhledávané cíle Českého Krumlova, např. Státní hrad a zámek Český Krumlov, Regionální muzeum, Egon Schiele art centrum, Wax muzeum, náměstí Svornosti, Otáčivé hlediště, Městské divadlo, Muzeum útrpného práva, Muzeum vltavínů, pivovar Eggenberg, fotografické muzeum Atelier Seidel a mnohé další. Domácí mazlíček je u nás vítán, avšak za poplatek 100 Kč/noc. Poskytnutí přistýlky je možné za příplatek 250 Kč/noc. Parkování je možné pouze na centrálním parkovišti. Se zakoupením parkovací karty v infocentru je za cenu za 150 Kč/24 hodin. Snídaně s donáškou přímo na pokoj za 150 Kč/1 snídaně.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 1 060 Kč za pokoj na noc!

Penzion Sladová - Vybavení pokojů

Všechny pokoje umístěné v penzionu Sladová jsou vybavené samostatnými, nově zrekonstruovanými koupelnami s WC, pohodlnými manželkými nebo oddělenými postelemi, barevnými televizory, leničkami, pohodlnými koženkovými křesly k posezení a dostatkem úložného prostoru pro šatstvo.
Samozřejmostí vybaveností pokojů jsou lůžkoviny a ručníky s osuškami.
Jeden dvoulůžkový pokoj se nachází v přízemí penzionu a je vhodný pro hůře se pohybující klienty.
V prvním patře se nachází dvoulůžkový pokoj poskytující výhled na státní hrad a zámek Český Krumlov. Sousedí s třílůžkovým pokojem ve kterém je možnost přistýlky.
Nejromantičtěji se budete cítit ve dvou dvoulůžkových pokojích v podkroví penzionu. Jeden z nich umožňuje přidání přistýlky. Druhý má zcela oddělená samostatná lůžka.

Penzion Sladová - Možnosti stravování

Snídaně si můžete objednat po příjezdu do penzionu. Cena 1 snídaně je 100,- Kč.
Polopenzi vám rádi zprostředkujeme v nedaleké Prima restauraci. 

Penzion Sladová - Okolí ubytování

Ihned po opuštění penzionu se ocitnete přímo v malebném historickém centru Českého Krumlova, kde můžete obdivovat historické památky a využívat nepřeberné množství kulturních aktivit, které město nabízí.
S výběrem náplně pro Váš volný čas Vám rádi pomůžeme poskytnutím mapy centra města a nabídkou propagačních materiálů jednotlivých aktivit. Případně můžete navštívit místní informační centrum, které se nachází pouze pár metrů od penzionu.
Autobusové nádraží 10 minut chůze, vlakové 2,5 km.

Fotografie Penzion Sladová

Penzion Sladová
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion Sladová

Velká mapa