Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Pension Olga, ubytování Klecany

Rodinný pension v těsné blízkosti Prahy Nabízíme ubytování v novém rodinném pensionu v obci Klecany. Pension se nachází v klidném prostředí s výbornou dostupností pražské MHD (metro C do 15 min), výstavního areálu PVA Letňany i nákupních center TESCO. V okolí se nachází krásná přírodní zóna v povodí Vltavy, cyklistické trasy do Prahy – Troje aj. Ideální místo pro turistické výlety za historickými i kulturními památkami Prahy a okolí. Nabízíme: Dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením a sprchovým koutem, TV, satelitem, internetovou zásuvkou a malou chladničkou. Možnost přistýlky a zapůjčení dětské postýlky. Apartma 2 + kk, kompletně vybavené. Ložnice pro 2 osoby, vlastní koupelna se sprchovým… Více… koutem, pračkou a umývadlem, vlastní samostatné WC, předsíň a obytná místnost s kuchyňským koutem a možností přistýlky pro další 2 osoby. Kuchyň je vybavena elektrickým sporákem, troubou, mikrovlnou troubou, varnou konvicí a chladničkou. v ceně ubytování je snídaně formou švédského stolu možnost dalších jídel v blízké restauraci v obci – cca 500m Nabízíme celoroční využití pro služební pobyt i rekreační pobyt rodin s dětmi. Možnost pronájmu celého objektu např. pro firemní školení apod. Maximální kapacita 10 lůžek.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 350 Kč za osobu na noc!

Pension Olga - Okolí ubytování

Autem – detailní popis cesty z Prahy
Z Prahy po silnici E55 (dálnice D8) na sjezd Exit 1 směr Klíčany. Odolena Voda, podjet pod dálnící, na kruhovém objezdu se dát rovně směrem Klíčany, Odolena Voda, po cca 3 km odbočit doleva na Klecany, po cca 1 km znovu doleva na Klecany a po cca 500 m po odbočení dojedete k pensionu.
Autobusem:
Ze stanice Metra „C“ Kobylisy autobusem č. 374 nebo 371 na zastávku Klecany „U hřbitova“, popojít 30 m ke křižovatce, dát se doprava a po cca 400 m dojdete k pensionu.

Mapa Pension Olga

Velká mapa