Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion U Leopolda, ubytování Brno

# Dvouhvězdičkový penzion v Brně v klidné části u řeky Svratky # Komfortní pokoje vybavené sprchou, WC a kabelovou TV # Apartmán s krbem a vanou (2-3 osoby) # Celková kapacita penzionu 25 -30 lůžek # Připojení na internet přes wifi # Parkování na ulici před penzionem # Platby - v hotovosti i kartou. # Dvouhvězdičkový penzion v Brně v klidné části u řeky Svratky # Komfortní pokoje vybavené sprchou, WC a kabelovou TV # Apartmán s krbem a vanou (2-3 osoby) # Celková kapacita penzionu 25 -30 lůžek # Připojení na internet přes wifi # Parkování na ulici před penzionem # Platby - v hotovosti i kartou.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 540 Kč za osobu na noc!

Penzion U Leopolda - Vybavení pokojů

Ubytování tvoří 12 pokojů s kapacitou 25 - 30 lůžek: * 1x apartmán s masážní vanou a krbem * 2x jednolůžkový * 7x dvoulůžkový * 2x třílůžkový * 1x čtyřlůžkový

Penzion U Leopolda - Okolí ubytování

Z dálničního přivaděče: EXIT 196 B (Brno – JIH), po ulici Hněvkovského k výškové budově GiTy, za ní odbočit doleva na ulici Kšírovu. Po cca 100 m – před mostem odbočit doprava na ulici Jeneweinovu, která je od poloviny jednosměrná, takže aby jste se k nám dostali, musíte objet blok domů ulicemi Studniční, Klášterského a Roháčkova - zpět k řece a odbočit doleva. Z Hlavního nádraží (vlakového): tramvaj  č. 12 – směr Komárov. Vystoupíte na konečné stanici v Komárově. Před sebou uvidíte výškovou budovu GiTy. Před ní odbočíte doprava na ulici Kšírovu, půjdete po ní směrem k mostu, před nímž odbočíte doprava na ulici Jeneweinovu. Doba jízdy cca 10 minut. Od konečné tramvaje k penzionu cca 3 min. Tramvaj č. 12 jede i kolem autobusového nádraží Zvonařka.

Fotografie Penzion U Leopolda

Penzion U Leopolda
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion U Leopolda

Velká mapa