Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion U Králíků, ubytování Kurdějov

Rodinný penzion U Králíků s celoročním provozem  se nachází v Kurdějově, v malé  vinařské vesničce na jižní Moravě.  Jsme ve vzdálenosti pouhé  3 km od dálničního sjezdu ( Exit 24 ) dálnice D2 Brno - Bratislava.  Pro naše hosty máme připraveno 21 vkusně zařízených pokojů.   Disponujeme vlastním uzamykatelným parkovištěm pro bezpečné parkování aut přímo ve dvoře penzionu. Individuálním přístupem ke každému z hostů se snažíme vytvořit pocit domácí atmosféry, klidu a pohody. Výhodná poloha penzionu, pouhé 3 km od sjezdu z dálnice D2 Brno-Bratislava  - Exit na 24. km. Pro hosty je připravené parkoviště  v uzamykatelném dvoře přímo v penzionu. Svým vybavením a poskytovanými službami je náš penzion vhodný jak pro… Více… obchodní cstující,tak  i pro individuální turistiku, služební cestu i dovolenou nebo firemní jednání, svatbu či  rodinnou oslavu. Pokoje jsou kompletně vybavené, každý pokoj má své vlastní sociální zařízení WC + sprchový kout,  TV + SAT, WIFI v celém areálu zdarma. Kapacita penzionu je 50 pevných lůžek ve 21 pokojích, Díky výhodné poloze můžete našich služeb využít při cestě na Slovensko - 9 km hranice, při cestě do Rakouska - 25 km - přechod Mikulov nebo Břeclav. Uvítáme hosty z BVV  a návštěvníky GRAND PRIx  - 25 km. Při toulkách po jižní Moravě můžete navštívit Lednicko-Valtický areál - 25 km, Horní a Dolní Věstonice, Pálavu, můžete využít i mnoho cyklostezek.  Součástí penzionu je i restaurace, ve které se podávají snídaně, večeře, po domluvě i obědy. Letní večer můžete strávit na malé letní hazrádce při skleničce dobrého vína. Pro hosty pořádáme i cohutnávky vín s celovečerním posezením ve vinném sklepě .

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 700 Kč za pokoj na noc!

Penzion U Králíků - Vybavení pokojů

Každý pokoj je kompletně vybavený, sociální zařízení je samozřejmostí. TV + SAT na každém pokoji, WIFI - zdarma v celém penzionu. Na většině pokojů je hostům k dispozici malá lednička.
Pro hosty máme připravené   jednolůžkové pokoje, 2-3 lůžkové pokoje i pokoje rodinného typu -   2 x 2 ložnice.
Pokoje jsou vkusně zařízené, prostorné, některé jsou vybavené  malým posezením -  sedací soupravou.

Penzion U Králíků - Možnosti stravování

V restauraci, která je součástí penzionu se podávají snídaně pro ubytované hosty, večeře, po domluvě i obědy nebo  odpolední občerstvení. Podáváme jídla minutkového typu a preferujem českou kuchyni. Při delším pobytu nabízíme i jídla regionální.

Penzion U Králíků - Okolí ubytování

-Lednice:  zámek, Minaret, Tři grácie, botanická zahrada a zámecký park
- Valtice:  zámek, valtické vinné podzemí
 -Mikulov: hraniční přechod, zámek, svatý kopeček, židovké staré město
- Brno: stré město, Špilberk, Petrov, BVV, Grand-Prix
-  Bučovice, Slavkov, Milotice
- Blansko: propast Macocha, Moravský kras, kateřinská jeskyně, Punkva
- monžství cyklostezek, vinné stezky, 
 
Dálnice D2 Brno-Bratislava -  Exit na 24. km směr Hustopeč.   
3 km od centa Hustopečí 

Fotografie Penzion U Králíků

Penzion U Králíků
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion U Králíků

Velká mapa