Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Pension Centrum, ubytování Říčany

Penzion Centrum je nově zrekontruovaná budova jihovýchodně od Prahy v Říčanech. Penzion Centrum nabízí ubytování v jednolůžkových až čtyřlůžkových pokojích. Do centra Prahy lze využít vlak, vlakové nádraží je 500m od pensionu Centrum a cesta do centra Prahy trvá 25 minut. Penzion Centrum ubytování v jednolůžkových až čtyřlůžkových pokojích. Penzion se nachází v Říčanech, jihovýchodně od Prahy. Budova je nově zrekonstruována a patří do seznamu kulturních památek. Dříve sloužila jako městské mýto, dnes penzion. Celková kapacita penzionu je 18 lůžek rozložených do sedmi pokojů. Pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, TV, radiem a vysokorychlostním Wi-Fi internetrm . V okolí se nachází mnoho cyklostezek které nabízejí poznání… Více… Ladovského kraje. Dále pak koupaliště Jureček či zřícenina hradu ze 13. století.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 420 Kč za osobu na noc!

Pension Centrum - Vybavení pokojů

Penzion Centrum může nabídnout ubytování v sedmi pokojích s celkovou kapacitou 18 lůžek. Pokoje jsou vybaveny TV, radiem, sprchou a WC. Penzion Centrum nabízí také snídaně.

Pension Centrum - Možnosti stravování

Restaurace, snídaně

Pension Centrum - Okolí ubytování

Penzion Centrum se nachází 11 km od Prahy v Říčanech. V okolí penzionu se nachází například koupaliště Jureček nebo zřícenina hradu ze 13. století. Aqua park Čestlice je od nás 5 km. Velkou výhodou jsou určitě cyklostezky, které přímo vybízejí k poznání Ladovského kraje pomocí nenáročné cyklistiky.
11 km od Prahy směrem Brno - D1, pension se nachází 50 metrů od náměstí a 8 min chůze od vlakového nádraží. Do Prahy to je 25 min vlakem.

Fotografie Pension Centrum

Pension Centrum
Zvětšit fotografii

Mapa Pension Centrum

Velká mapa