Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel VICTORIA, ubytování Plzeň

Tříhvězdičkový Hotel Victoria je renovovaný měšťanský dům ze začátku dvacátého století a nachází se na kraji městského centra Plzně asi 10 min pěšky od středu města. Hotel Victoriaje vyhledáván a oblíben především pro zdařilé spojení kvalitních služeb a stylové interiérové architektury. Hotel Victoria nabízí ubytování v 62 útulně zařízených pokojích a apartmánech různých velikostí. V celém objektu je zdarma k dispozici bezdrátové připojení k internetu. Hosté mohou využít fitness, saunu, masáže nebo si mohou zahrát billiard či půjčit kolo. Parkovat lze před hotelem nebo na 100 m vzdáleném hlídaném parkovišti. Dětská postýlka Zdarma

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 1 125 Kč za pokoj na noc!

Hotel VICTORIA - Vybavení pokojů

Každý z pokojů má kompletní sociální zařízení, kabelovou televizi, rádio, ledničku a telefon s přímou volbou, 10 pokojů má balkon. V několika pokojích je k dispozici trezor. Pro náročnější klienty je připraveno pět apartmá, hotel nabízí také nekuřácké pokoje.

Hotel VICTORIA - Možnosti stravování

Stravovací služby zajišťuje klimatizovaná restaurace a bar s celodenním provozem. Nabízí klidné posezení s nezaměnitelnou atmosférou a je navštěvována především díky bohatému výběru zajímavých pokrmů a (v neposlední řadě) příjemné a ochotné obsluze. Snídaně jsou realizovány formou studeného a teplého bufetu.

Hotel VICTORIA - Okolí ubytování

Blízké okolí Plzně poskytuje rozmanité rekreační příležitosti. K návštěvě zvou nedaleké západočeské lázně (Karlovy Vary, Mariánské a Františkovy Lázně), v opačném směru Národní park Šumava, zámek Kozel, zřícenina hradu Radyně, klášter v Plasích, v létě Hracholuská přehrada včetně projížďky lodí.
Zastávka: 300 m Autobusové nádraží: 1000 m Centrum: 500 m Vlakové nádraží: 1000 m

Fotografie Hotel VICTORIA

Hotel VICTORIA
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel VICTORIA

Velká mapa