Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Pension City, ubytování Plzeň

Nabízíme Vám ubytování v zavedeném pensionu CITY v klidné části historického jádra města Plzně. Jen několik desítek metrů od hotelu se nachází centrální náměstí Republiky nabízející nespočet možností kulturního a společenského vyžití. Nabízíme Vám ubytování v zavedeném penzionu CITY v klidné části historického jádra města Plzně. Jen několik desítek metrů od hotelu se nachází centrální náměstí Republiky nabízející nespočet možností kulturního a společenského vyžití. - Recepce je přímo v objektu a zaměstnanci pensionu Vás ochotně obslouží, ubytují a odpoví na Vaše přání a dotazy. - Komunikačním jazykem je vedle češtiny i angličtina a němčina. - Provozní doba recepce je 9:00 - 22:00 hodin. - Možnost… Více… parkování je přímo před penzionem nebo ve 3 minuty pěšky vzdáleném nově otevřeném parkovacím domě. (300m) - V bezprostřední blízkosti penzionu si můžete vybrat z bohaté nabídky restaurací např.: U Salzmanů, U Mansfelda, Gondolla, pivnice Na Parkáně, Na Spilce a jiné. Centrální poloha penzionu umožňuje pěší dostupnost většiny plzeňských pamětihodností jako katedrálu sv. Bartolomějě, plzeňské historické podzemí, pivovarské muzeum, Velkou synagogu nebo divadlo J. K. Tyla. Výbornou dostupnost má i nejpopulárnější plzeňská atrakce pivovar Pilsner Urquell. V blízkosti penzionu je také fotbalový stadion Victoria Plzeň. Díky své ideální poloze nabízí penzion výbornou dopravní dostupnost nejen pro turisty, nýbrž také pro hosty, kteří navštěvují Plzeň pracovně.tou snídaní formou švédských stolů v krásné jídelně s originálními klenbami. Všechny pokoje jsou vybaveny WiFi připojením.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 515 Kč za osobu na noc!

Pension City - Vybavení pokojů

Pokoje se nacházejí v zrekonstruovaném domě ze 17. století. Kapacita pensionu je 12 pokojů/ 22 lůžek. Každý pokoj je vybaven sprchou, TV SAT a WIFI připojením.
Náš penzion nabízí jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje, které jsou standardně vybavené televizí, koupelnou a WiFi připojením.
Nabízíme pokoje typu standard a economy. Rozdíl mezi typem Standard a typem Economy je v umístění toalety. Zatímco typ Standard má toaletu přímo na pokoji, tak typ Economy má vlastní toaletu umístěnou na chodbě. Klíče od ní má ale pouze host daného pokoje.

Pension City - Okolí ubytování

V blízkosti tramvajová zastávka a cca 500m od hotelu vlakové nádraží.

Fotografie Pension City

Pension City
Zvětšit fotografii

Mapa Pension City

Velká mapa