Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Pension Rampušák, ubytování Rokytnice v Orlických horách

Rodinný Pension Rampušák najdete na náměstí městečka Rokytnice v Orlických horách. Pension Rampušáknabízí ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích. V celém objektu je k dispozici WiFi připojení a je zdarma. Pes je povolen za poplatek 50,-Kč/noc. Parkování je možné před penzionem.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 720 Kč za osobu na noc!

Pension Rampušák - Vybavení pokojů

Ubytování je nabízeno v 11 dvou, 2 tří a 4 čtyřlůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením (toalety a sprchový kout). Pokoje jsou vybaveny barevnou TV a rádiem.

Pension Rampušák - Možnosti stravování

Ubytování nabízíme se snídaní nebo s polopenzí, kompletní stravovací služby poskytne naše restarace s celodenním provozem.
Posedět můžete ve stylové hospůdce s krbem nebo v nekuřáckém salonku se sbírkou loveckých trofejí. V letních měsících jistě uvítáte posezení na venkovní zahrádce.

Pension Rampušák - Okolí ubytování

V zimě je místo ideální pro lyžování (vlek 200 m od pensionu), lyžařské centrum Říčky 5 km, bruslení Rychnov nad Kněžnou. V letním období se nabízí pěší turistika, mnoho tras pro cykloturistiku , na své si přijdou i milovníci jezdeckého sportu na místní koňské farmě, k dispozici jsou také tenisové kurty.
Pension Rampušák se nachází cca 300 m od vlakové i autobusové zastávky. Lyžařský vlek najdete asi 300 m od pensionu, větší lyžařské středisko Říčky v O.h. se třemi sjezdovými tratěmi a sedačkovou lanovkou 6 km od nás. Cyklotrasy a běžecké trasy a trasy pro horské túry - 400 m od pensionu.

Fotografie Pension Rampušák

Pension Rampušák
Zvětšit fotografii

Mapa Pension Rampušák

Velká mapa