Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel a restaurace Green Gondola, ubytování Plzeň

Čtyřhvězdičkový Wellness Hotel Gondola se nachází přímo pod plzeňským náměstím Republiky, jen několik kroků od významných historických památek, a je připraven poskytnout Vám vysoký standard ubytovacích služeb. Wellness Hotel Gondola je připraven Vám poskytnout vysoký standard ubytovacích služeb. Hotel Gondola v Plzni má k dispozici 20 klimatizovaných pokojů - 2 jednolůžkové a 18 dvoulůžkových, z toho 12 double a 6 twin. Před hotelem je parkoviště vyhrazené pro hotelové hosty. Pro maximální spokojenost hostů je zajištěn 24 hodinový room service, praní prádla, sekretářské služby, možnost rezervace vstupenek na kulturní a sportovní akce. Hosté mají možnost využití přístupu na internet zdarma a samozřejmostí je zajištění… Více… jejich mobility prostřednictvím smluvní taxi služby. Součástí hotelového komplexu je i nově vybudované Wellness centrum Gondola, které nabízí relaxaci těla i ducha v útulném a zcela privátním prostředí relaxačního centra. Ať se již rozhodnete využít whirlpool nebo saunu či obojí.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 1 195 Kč za osobu na noc!

Hotel a restaurace Green Gondola - Vybavení pokojů

Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou (se sprchovým koutem nebo vanou) s WC, televizorem s dálkovým ovládáním a satelitním příjmem, rádiem, WIFI, telefonem s přímou volbou a minibarem.

Hotel a restaurace Green Gondola - Možnosti stravování

K hotelu patří velice příjemná, klidná a útulná Restaurace green gondola s kapacitou 30 míst a víceúčelový sál Venezia se 100 místy. Restaurace nabízí velký výběr jídel tradiční české i mezinárodní kuchyně, zejména kuchyně středomořské.

Hotel a restaurace Green Gondola - Okolí ubytování

Komplex HRW Gondola**** je umístěn uprostřed nově zrekonstruovaného parku v krásné lokalitě Mlýnská strouha. Vzhledem k umístění Gondola snoubí klid zeleně spolu s rušností metropole.
Zastávka: 50 m Autobusové nádraží: 1000 m Centrum: 100 m Vlakové nádraží: 1000 m

Fotografie Hotel a restaurace Green Gondola

Hotel a restaurace Green Gondola
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel a restaurace Green Gondola

Velká mapa