Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Pension Regina, ubytování Větřní

Náš pension nabízí příjemnou rodinnou atmosféru v klidném prostředí v přírodě. Nachází se nedaleko Českého Krumlova (vzdáleného 5 km), který je turisticky hojným navštěvovaným místem. Rovněž blízké okolí nabízí možnosti celodenních výletů jak za kulturou tak i sportem a turistikou. U nás naleznete příjemné prostředí pro odpočinek. Penzion Regina je renovovaná zemědělská usedlost z 19. století. Jeho charakteristikou je romantický jihočeský styl s překrásnou zahradou. Pension má celoroční provoz. V zimním období nabízíme za velmi příznivé ceny ubytování, s možnstí lyžování v jednom z nejmodernějších lyžařských středise v Čechách-Lipno Kramolín, které je vzdáleno pouze 20 km. Pro rodiny s dětmi… Více… nabízíme možnost slevy.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 440 Kč za osobu na noc!

Pension Regina - Vybavení pokojů

Nabízíme Vám ubytování v sedmi dvoulůžkových pokojích (možno využít jako jednolůžkové), dvou třílůžkových a dvou apartmánech.Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením a nabízíme i možnost přistýlky.

Pension Regina - Možnosti stravování

V našem pensionu nabízíme možnost celodenního stravování se specialitami domácí kuchyně, točeným pivem a příjemnou obsluhou. Možnost polopenze.

Fotografie Pension Regina

Pension Regina
Zvětšit fotografii

Mapa Pension Regina

Velká mapa