Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Pension Kern, ubytování Praha 5

Pension KERN nabízí velmi útulné ubytování s přátelským servisem, žádné z Vašich přání pro nás není příliš velké a žádný detail příliš malý.  Pension se nachází v centru Prahy v sousedství obchodního centra Nový Smíchov, pouhé 3 minuty od obchodního a zábavného centra. Z okna se Vám naskýtá výhled do terasovité zahrady nebo vilové čtvrti Prahy 5, ráno je pro Vás připravena snídaně od 7 do 10 hodin. Naše recepce je Vám s čímkoli k dispozici každý den od 7:00 do půlnoci.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Pension Kern - Vybavení pokojů

Hotel Penzion KERN nabízí krásné útulné a moderní pokoje kategorií: jednolůžkový pokoj, dvoulůžkový pokoj, velký dvoulůžkový pokoj, dvoulůžkový pokoj pro nenáročné klienty, čtyřlůžkový pokoj. Všechny pokoje jsou elegantně zařízené a plně vybavené moderním zařízením. Ve všech pokojích je vlastní sociální zařízení, klimatizace a vysokorychlostní připojení k internetu (kabelové a bezdrátové), trezor, lednička, digitální a satelitní televize. Naši hosté se mohou potěšit krásným výhledem do terasovité hotelové zahrady nebo na vilovou čtvrť Prahy 5. Hotel sousedí s krásným parkem a mnoha golfovými hříšti. 

Pension Kern - Možnosti stravování

Bohatá snídaně se podává ve formě bufetu, na výběr se nabízí teplá a studená jídla: musli, ovoce, sýry a salámy několika druhů, pečivo, ham&eggs, míchaná vajíčka, parky, palačinky.

Pension Kern - Okolí ubytování

V okolí Hotelu Penzion KERN je spousta historie, divadel, muzeí, obchodů, a mnoho parků a zeleně. Přinášíme Vám základní přehled o tom, co můžete najít v okolí Hotelu Penzion KERN, v krásné lokalitě Košíře. Praha 5 v úseku Košíře - Smíchov - Strahov zahrnuje: • muzeum A. V. Mozarta – Na Bertramce, • nádherný park Ladronku, • park –vinici Klamovku, • procházkový edén Kampu • Františkánskou zahradu • Kinského zahradu • Romantický Petřín

Fotografie Pension Kern

Pension Kern
Zvětšit fotografii

Mapa Pension Kern

Velká mapa