Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion Three, ubytování Františkovy Lázně

"Pension THREE" se nachází 5 min. od centra Františkových Lázní. Město je známé svou bohatou kulturní historií a je tak často vyhledávaným místem pro odpočinek a relaxaci. Nabízíme ubytování v nově postaveném pensionu, který se nachází v zadním traktu vstupní budovy. Vedle pensionu je k dispozici zahrada pro relaxaci a odpočinek. Váš automobil můžete zaparkovat u pensionu zdarma,nebo jej umístit na naše nové soukromé parkoviště u pensionu za případný poplatek,hlídané 24 hodin kamerovým systémem. Nabízíme Vám nově také masáže přímo v pensionu, nebo novou zřízenou službu - bezdrátové připojení k internetu zdarma v celém objektu! Pujčovna kol je Vám k dispozici od Března do Listopadu . Penzion se umístil v TOP 25 a TOP 50 ,3… Více… místo pro Karlovarský kraj,v soutěži AHR ČR PENZION ROKU 2011,2013,2014, a i 2015 !! Nově nabízíme také masáže přímo v pensionu.Půjčovna horských kol taktéž přímo v pensionu. Vinný sklípek k dispozici pro větší počet hostů.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 775 Kč za osobu na noc!

Penzion Three - Nabízené služby

!!! Nyní sleva 20% na všechny pokoje !!!

Penzion Three - Vybavení pokojů

Dvoulůžkové pokoje jsou s vlastním sociálním zařízením, některé s balkónem, na požádání TV. Možné je i ubytování v apartmánu, nebo umístění třetí postele na pokoj.

Penzion Three - Možnosti stravování

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou švédských stolů a parkování. Obědy nebo večeře je možné se slevou zajistit v jedné z partnerských restaurací v blízkosti pensionu.

Penzion Three - Okolí ubytování

Zastávka: 300 m Autobusové nádraží: 500 m Centrum: 500 m Vlakové nádraží: 500 m

Fotografie Penzion Three

Penzion Three
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion Three

Velká mapa