Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Pension FOX, ubytování Praha 9

Pension se nachází v klidném prostředí vilové zástavby v Praze 9 – Kyje, a však do centra Prahy se snadno dopravíte metrem za cca. 15 min. Zastávka metra je vzdálena 180 m od pensionu. Pension svou polohou zaujímá ideální místo pro turistickou i obchodní návštěvu Prahy. Ubytování nabízíme ve 14 –ti pokojích s vlastním sociálním zařízením ( sprcha , WC ),SAT - TV ( LCD) a trezorem přímo na pokojích. Součástí pensionu je prostorná jídelna, v níž je servírována snídaně a kterou je také možno využít jako společenskou místnost. V letních měsících si můžete pobyt zpříjemnit posezením na zahradě přímo u pensionu. Pro klienti je k dispozice zdarma uschovná zavazadel, bezdrátové připojení na Internet (převážně v… Více… společenské místnosti), dále za poplatek místnost na žehlení prádla. Máte u nás možnost využít služby malého studia osobní péče a hygieny “Hýbaní a poznání”. Ve studiu jsou prováděny poradenství, individuální cvičení a masáže zaměřené na odstranění příčin bolestí a profylaktiku páteře a kloubů, na odstranění celulity, senzitivné-energetické masáže.   Ve všech prostorách pensionu platí ZÁKAZ KOUŘENÍ. Pro kouření máme vyhrazená místa na zahradě.   Pension Fox nabízíme 1 jednolůžkový, 11 dvoulůžkových a 2 třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, LCD TV + SAT a trezorem. Na nekterých pokojích možnost přistýlky. Pokoje jsou nekuřácké, kouřit lze pouze na zahradě. Prostorná hala pro snídani, posezeni u TV s nápojovým servisem, zahrádka.  Bezdrátové připojení na Internet zdarma, prevážně ve společenské místnosti

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 333 Kč za osobu na noc!

Pension FOX - Vybavení pokojů

Nabízíme ubytování ve 14 –ti pokojích s vlastním sociálním zařízením ( sprcha , WC ) , SAT – TV ( LCD ) a trezorem přímo na pokoji .
1 x 1- lůžkový pokoj
11 x 2- lůžkový pokoj (na jednem z pokojů je možnost přistýlky)
2 x 3 - lůžkový pokoj
Ubytování je možné od 14.00 hod.(check-inn).
Ukončení pobytu je do 10.00 hod. (check-out).
K dispozice zdarma uschovná zavazadel.
 

Pension FOX - Možnosti stravování

Stravování  Snídaně je zahrnuta v cene a je podávána od 7.30 do 09.30 hod. Snídaně je kombinovanou formou: jogurt, sýr, máslo, džemy, mléko, müsli, ovoce - v podobě volného výběru (bufet), klobása, šunka, sýr atd. - na taliřě na stůl (continental). Můžete si také udělat tousty. K obědu a večeři doporučujeme dobre restauraci, které se nachází vedle: Soči (50 m) - gruzínská a ukrajinská kuchyně, Diana (100 m) - restaurace ve stylu myslivost,  Čínská restaurace (150 m).

Pension FOX - Okolí ubytování

Relax a další možnosti Máte u nás možnost využít služby malého studia osobní péče a hygieny “Hýbaní a poznání”. Ve studiu jsou prováděny poradenství, individuální cvičení a masáže zaměřené na odstranění příčin bolestí a profylaktiku páteře a kloubů, na odstranění celulity, senzitivné-energetické masáže.  Na konce ulici najdete rekreační zónu -Kyjský rybník. V letě je možnost koupaní a během celého roku – příjemné procházky v zeleně kolem rybníku po upraveným pešinám. Dále ve vzdálenosti jedné zástavky metrem směrem k středu města jsou dva sportovních areálu s krytým bazénem, z toho jeden s mořskou vodou. Ve vzdálenosti jedné zástavky metrem se nachází největší v Praze areál obchodů:  centrum „Černý most“ s hypermarketem Globus a multikinem, IKEA, Hornbach, Makro a mnoho dalšich.
do centra Prahy se snadno dopravíte metrem za cca. 15 min.
Zastávka metra je vzdálena 180 m od pensionu.

Fotografie Pension FOX

Pension FOX
Zvětšit fotografii

Mapa Pension FOX

Velká mapa