Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion Panorama, ubytování Mikulov

Zrekonstruovali jsme objekt nedaleko centra malebného městečka na jihu Moravy, v těsné blízkosti hranice s Rakouskem. Budete bydlet v naprosto klidné zóně pod jednou z dominant města - svatý Kopečkem. Z oken penzionu uvidíte okouzlující panorama Mikulova. Poskytneme vám zázemí a rádi vás přivítáme v našem penzionu, kde najdete veškeré pohodlí. Ubytujeme vás ve dvoulůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkových pokojích, které jsou vybaveny televizí a vlastním sociálním zařízením se sprchovacím koutem. Můžete také využít parkovací místa uvnitř objektu, kde budou vaše vozy opravdu v bezpečí. Do našeho penzionu můžete i s domácím zvířetem. Pokud vás lákají jiné "krásy" Mikulova, nezklameme vás. Zprostředkujeme vám posezení… Více… v překrásných sklepech, které jsou plné dobrého mikulovského vína. Ve všech pokojích je k dispozici WIFI připojení k Internetu. Na zahradě čeká na malé i velké návštěvníky výběh s klokany. 

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 375 Kč za osobu na noc!

Penzion Panorama - Vybavení pokojů

Penzion Panorama nabízí ubytování v dvou až čtyřlůžkových pokojích které jsou vybaveny televizí a vlastním sociálním zařízením se sprchovacím koutem.
Druhy pokojů: TYP A - Pokoj s výhledem do ulice, TYP B - Pokoj s výhledem na dominanty Mikulova, TYP C - Pokoj s vlastní kuchyňkou.

Penzion Panorama - Okolí ubytování

Penzion Panorama se nachází v Mikulově, krásném historickém městě. Dominantou města je Mikulovský zámek. Doporučujeme navštívit také Ditrichštejnskou hrobku a historiké centrum. V okolí se nachází také velmi známý Lednicko-Valtický areál.
3 km od hranic s Rakouskem, 50 km od Brna

Fotografie Penzion Panorama

Penzion Panorama
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion Panorama

Velká mapa