Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Pension Nika, ubytování Praha 4

Penzion Nika se nachází v klidné vilové části Prahy, jen 2 minuty od stanice metra Budějovická a 10 minut od historického centra Prahy ( Václavského náměstí a Staroměstského náměstí). Pro motoristy: v blízkosti je sjezd na dálnici E50, přecházející Prahou a parkoviště pro 3 auta přímo v areálu Hotelu (rezervace je nutná). Ubytování v 1, 2 , 3- lůžkových pokojích. Informujte prosím Pension Nika o svém předpokládaném čase příjezdu předem. Penzion Nika se nachází v klidné vilové části Prahy, jen 2 minuty od stanice metra Budějovická a 10 minut od historického centra Prahy ( Václavského náměstí a Staroměstského náměstí). Jen pár minut chůze od Hotelu umístěné byznys centra nákzkosti je sjezd na dálnici E50,… Více… přecházející Prahou a parkoviště pro 3 auta přímo v areálu Hotelu (reyervace je nutná). Ubytováví v 1, 2 , 3- lůžkových pokojích. Pro vaše pohodlí každý pokoj je vybaven koupelnou, připojení k internet (Wi-Fi). Všem hostům nabízíme kontinentální snídaně v útulné jídelně s terasou. Informujte prosím Pension Nika o svém předpokládaném čase příjezdu předem. V hotelu můžete rezervovat transfer z / na letiště. Každé ráno připravujeme chutnou snídani pro každého hosta (v ceně ubytování).

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Pension Nika - Vybavení pokojů

Ubytováví v 1, 2 , 3- lůžkových pokojích.
Pro vaše pohodlí každý pokoj je vybaven koupelnou , připojení k internet (Wi-Fi). Všem hostům nabízíme vynikající kontinentální snídaně v útulné jídelně s terasou , kde se dá vařit na grilu.

Pension Nika - Možnosti stravování

Každé ráno připravujeme chutnou snídani pro každého hosta (v ceně ubytování).
Čas podávání snídaně  si můžete vybrat. 
Pokud se chystáte na ranní prohlídku nebo výlet a nestíháte snídani, připravíme ji pro Vás a můžete ji vzít s sebou.

Pension Nika - Okolí ubytování

jen 2 minuty od stanice metra Budějovická a 10 minut od historického centra Prahy ( Václavského náměstí a Staroměstského náměstí).
Pro motoristy: v blízkosti je sjezd na dálnici E50, přecházející Prahou a parkoviště pro 3 auta přímo v areálu Hotelu (rezervace je nutná).

Fotografie Pension Nika

Pension Nika
Zvětšit fotografii

Mapa Pension Nika

Velká mapa