Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


HOTEL BÍLÁ RŮŽE, ubytování Brno

Hotel BÍLÁ RŮŽE nabízí ubytování v centru Brna a je vhodný pro individuální turistiku. Jedná se ubytování rodinného typu, v moderně zařízených pokojích. Hotel BÍLÁ RŮŽE se nachází asi 1 km od historického centra Brna, města četných mezinárodních a tuzemských výstav a veletrhů, dějiště závodů silničních motocyklů a mnoha dalších zajímavých - nejen motoristických - soutěží. Ubytovací kapacitou se řadí hotel Bílá růže k hotelům rodinného typu a svým vybavením a poskytovanými službami je vhodný především k individuální turistice. Ideální možnost pro sportovní vyžití nabízejí tenisové kurty, které jsou hostům k dispozici v bezprostřední blízkosti hotelu.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

HOTEL BÍLÁ RŮŽE - Vybavení pokojů

Ubytování nabízíme v moderně a účelově zařízených šestnácti dvoulůžkových, pěti jednolůžkových pokojích a ve dvou apartmánech, vybavených sociálním zařízením, koupelnou nebo sprchovým koutem, telefonem, barevným televizorem s příjmem satelitních programů a minibarem.

HOTEL BÍLÁ RŮŽE - Možnosti stravování

Elegantní a útulná hotelová restaurace nabízí široký sortiment teplých a studených jídel a nápojů. Ochotný personál je zárukou klidného a ničím nerušeného posezení v příjemném prostředí.Dva salonky s celkovým počtem 32 míst mohou hostům sloužit nejen k obchodním jednáním.

HOTEL BÍLÁ RŮŽE - Okolí ubytování

Zastávka: 5 m Autobusové nádraží: 1500 m Centrum: 2000 m Vlakové nádraží: 2000 m Letiště: 5000 m

Fotografie HOTEL BÍLÁ RŮŽE

HOTEL BÍLÁ RŮŽE
Zvětšit fotografii

Mapa HOTEL BÍLÁ RŮŽE

Velká mapa