Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


HOTEL 51, ubytování Praha 9

Hotel se nachází v severovýchodní části Prahy a díky ideálnímu umístění je velmi vhodný pro individuální turistiku. Centrum města je snadno dostupné metrem nebo tramvají. Stanice metra „Hloubětín“ (trasa B) se nachází 200 metrů od hotelu, cesta do centra trvá zhruba 15 minut. Tramvaj č.3, jejíž zastávka se nachází 30 metrů od hotelu, Vás do centra doveze za 20 minut. Nabízíme ubytování v hotelu s kapacitou 51 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC a TV / SAT. V hotelu je k dispozicibezplatne Internet Wi-Fi. Dále zde naleznete příjemnou restauraci a bar. Snídaně jsou podávány formou švédských stolů. Bezplatné parkoviště před hotelem. Hotel se nachází v severovýchodní části Prahy a díky ideálnímu umístění je… Více… velmi vhodný pro individuální turistiku. Centrum města je snadno dostupné metrem nebo tramvají. Stanice metra „Hloubětín“ (trasa B) se nachází 200 metrů od hotelu, cesta do centra trvá zhruba 15 minut. Tramvaj č.3, jejíž zastávka se nachází 30 metrů od hotelu, Vás do centra doveze za 20 minut. Nabízíme ubytování v hotelu s kapacitou 51 lůžek. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou, WC a TV / SAT. V hotelu je k dispozicibezplatne Internet Wi-Fi. Dále zde naleznete příjemnou restauraci a bar. Snídaně jsou podávány formou švédských stolů. Bezplatné parkoviště před hotelem.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 322 Kč za osobu na noc!

HOTEL 51 - Vybavení pokojů

Dovolujeme si Vám nabídnout ubytování ve dvou, tří, čtyř a pětilůžkových pokojích. Každý pokoj má vlastní koupelnu s toaletou, umývadlem, zrcadlem, sprchovým koutem a velkou předsíň.
Možnost ubytování 1 osoby ve dvoulužkovem pokoji.
Návštěvníci mají k dispozici TV se satelitním příjmem, která patří do vybavení všech pokojů a bezplatné Wi-Fi připojení na internet.
Dvoulůžkové pokoje:
Útulné pokoje s velkou manželskou postelí - Ideální ubytování pro dvě osoby. 
Třílůžkové pokoje:
Jedná se o velkou manželskou postel plus jednolůžkovou postel. Téměř všechny tyto pokoje mají balkon. Vhodné pro rodiny s dětmi nebo malé firmy.
Čtyřlůžkové pokoje:
Ve dvou pokojích jsou dvě velké manželské postele v ostatních, jedna manželská postel a dvě samotné postele.
Pětilůžkové pokoje:
Velký rodinný pokoj s rohovou vanou nebo se sprchou Vám poskytne dostatečný komfort. Vhodné pro rodinu nebo velkou skupinu.

HOTEL 51 - Okolí ubytování

Hotel 51 je situován v klidné části Prahy (Praha 9 – Hloubětín), přibližně 100 metrů od stanice metra B (stanice Hloubětín) - vzdálenost do centra cca 12-15 minut. Lze využít i tramvajové linky, jejichž stanice se nacházejí cca 150 m od hotelu. V noci zajišťují spojení s centrem 2 celonoční tramvaje. Hotel 51 leží blízko pražského výstaviště Letňany (Pražský veletržní areál Praha-Letňany (PVA) a Sazka Aréna, dějiště všech hlavních kulturních a sportovních akcí (například koncert Madonny, Luciana Pavarottiho, REM, Philla Collinse, stejně jako Mistrovství světa v ledním hokeji 2004), je vzdálena 4 minuty metrem.

Fotografie HOTEL 51

HOTEL 51
Zvětšit fotografii

Mapa HOTEL 51

Velká mapa