Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Otakar, ubytování Praha 4

Hezký, útulný, rodinný hotel v historické budově, blízko historického centra Prahy.Hotel Otakar nabízí :Nově zrekonstruovaných 41 pokojů a 15 plně vybavených apartmánů s kuchyní, které nabízejí - TV se satelitním přijmem, každý pokoj s vlastním sociálním zařízením, sprchový kout, fén, postel, stůl + židle, křeslo ….Privátní wellness centrum se saunou a whirlpoolemHlídané parkoviště za poplatek, Masážní wellness lůžko, Lobby bar s velkou LCD televizí – otevřen 24 hodin – alko i nealko nápoje, pizza, káva, toasty, sladkosti, Wifi připojení – ZDARMA – v celém hotelu, Billiard, Internetový koutek, výtah, trezor na recepci, snídanová místnost, některé pokoje s terasou, dětské postýlky zdarmaMenší zvířata jsou povoleny… Více… za poplatek, Tramvajové linky přímo před hotelem (č. 6,7,11,18,24) 10minut do centra Hezký, útulný, rodinný hotel v historické budově, blízko historického centra Prahy.Hotel Otakar se nachází v klidné časti na rozhraní Prahy 2 a Prahy 4.Jeho poloha je velmi výhodná nejen pro turisty, tak také pro klienty, kteří jedou navštívit kongresové centru. Hotel Otakar je od centra města vzdálen pouhých 10 minu jízdy tramvají, kterou se dostane na Václavské náměstí, nebo k jakékoliv známé turistické atrakci.Hotel Otakar nabízí :Nově zrekonstruovaných 41 pokojů a 15 plně vybavených apartmánů s kuchyní, které nabízejí - TV se satelitním přijmem, každý pokoj s vlastním sociálním zařízením, sprchový kout, fén, postel, stůl + židle, křeslo ….Privátní wellness centrum se saunou a whirlpoolemHlídané parkoviště za poplatekMasážní wellness lůžkoLobby bar s velkou LCD televizí – otevřen 24 hodin – alko i nealko nápoje, pizza, káva, toasty, sladkostiWifi připojení – ZDARMA – v celém hoteluBilliard, Internetový koutek, výtah, trezor na recepci, snídanová místnost, některé pokoje s terasou, dětské postýlky zdarmaMenší zvířata jsou povoleny za poplatekTramvajové linky přímo před hotelem (č. 6,7,11,18,24) 10minut do centra

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 432 Kč za osobu na noc!

Hotel Otakar - Vybavení pokojů

Krásné dvou, tří a čtyřlůžkové pokoje nebo plně vybavené apartmány včetně kuchyně.Naše pokoje jsou vybaveny televizí se satelitem, bezdrátovým připojením zdarma, fénem.Každý pokoj má svou vlastní koupelnu a sociální zařízení.V parných letních dnech jsou na pokojích k dispozici ventilátory.Krásné a sladké sny Vám zaručí kvalitní výběr lůžkovin a pohodlných postelí.

Hotel Otakar - Možnosti stravování

Naše restaurace je otevřená na snídanový provoz každý den mezi 7:30 - 10:00

Hotel Otakar - Okolí ubytování

Hotel Otakar je od centra města vzdálen pouhých 10 minu jízdy tramvají, kterou se dostane na Václavské náměstí, nebo k jakékoliv známé turistické atrakci. Vlakové nádraží Praha Vršovice je vzdálené 650 metrů a Praha hlavní nádraží je 2,6 km od hotelu. V blízkosti najdete mnoho restaurací, barů a internetových kaváren. Od hotelu Otakar snadno dojdete pěšky na Vyšehrad a ke Kongresovému centru.
- z Hlavního nádraží tramvají č.24 (zastávka Jindřišská) přímo do hotelu- z nádraží Holešovice metrem C na I.P. Pavlova, pak tramvají č. 6 nebo 11- z autobusového nádraží Florenc – tramvají č.24- po dálnici D1 z Vídně – exit Nusle (Táborská ulice)- možnost objednat taxi z letiště - přibližná cena 650,-Kč- tramvají z historické části Prahy 6,7,24 (zastávka Otakarova) tramvají č. 11,18 ( Náměstí bratří Synků)

Fotografie Hotel Otakar

Hotel Otakar
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Otakar

Velká mapa