Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Kozák, ubytování Brno

Hotel Kozák, který byl původně jako zájezdní hostinec vznikl v roce 1904, v roce 1913 byl po požáru znovu postaven. V roce 1991 byl vrácen původním majitelům jako 1.soukromý hotel v Brně, který následně prošel několika rekonstrukcemi. Nabízí ubytování ve dvou až čtyřlůžkových nově a citlivě zrekonstruovaných pokojích s vlastním příslušenstvím. Hotel se nachází v Brně v městské části Žabovřesky nedaleko Výstavišrě ve směru na Brněnskou přehradu. Hotel Kozák, který se nachází v Brně - Žabovřeskách, byl založen již v roce 1904, přestavěn v roce 1913 a po roce 1989 byl prvním soukromým hotelem v Brně. Hotel nabízí ubytování v moderně vybavených dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím. V… Více… hotelu je možné využít služeb restaurace, baru a letní terasy. Pro hosty je připraveno parkoviště. Dále hotel nabízí k využití 1 salonek a velký sál s lobby.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 1 099 Kč za pokoj na noc!

Hotel Kozák - Vybavení pokojů

Hotel Kozák nabízí komfortní ubytování v nově zmodernizovaných pokojích. Svým hostům poskytujeme 54 lůžek ve 23 pokojích s vlastním sociálním zařízením, TV a telefonem. Samozřejmostí je snídaně v ceně i možnost ubytování Vašeho čtyřnohého přítele. Pro hotelové hosty je k dispozici také uzavřené parkoviště ve dvoře hotelu.

Hotel Kozák - Možnosti stravování

Hotelová restaurace a bar nabízí výběr z široké nabídky jídel a příjemné posezení.

Hotel Kozák - Okolí ubytování

Město Brno poskytuje velké množstí kulturního a sportovního vyžití. Nedaleko města je možné navštívit Lednicko-Valtický areál, Mikulov, Věstonice, či Sloupsko-Šošůvské jeskyně.
tramvajová zastávka před hotelem 

Fotografie Hotel Kozák

Hotel Kozák
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Kozák

Velká mapa