Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Sádek, ubytování Díly

Nově zrekonstruovaný Horský hotel Sádek se nachází uprostřed malebné vesničky Díly v samém srdci horního Chodska. Obec Díly leží na území přírodního parku Český les, nedaleko jeho nejvyššího vrcholu Čerchova. Nově zrekonstruovaný Horský hotel Sádekse nachází uprostřed malebné vesničky Díly v samém srdci horního Chodska. Obec Díly leží na území přírodního parku Český les, nedaleko jeho nejvyššího vrcholu Čerchova. V současné době poskytuje hotel Sádekubytování o celkové kapacitě 50 lůžek. Recepce je hlavním centrem provozu hotelu. Pracovníci recepce Vám rádi pomohou s objednávkou taxi, odesláním faxu, připojením k Wifi internetu. Od začátku roku 2009 je pro hosty k dispozici wellness a infra Sauna.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Hotel Sádek - Vybavení pokojů

Celková kapacita Horského hotelu Sádekje 50 lůžek. Z toho 4 apartamenty po 3 lůžkách a 19 pokojů po 2 lůžkách.
Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, barevným televizorem a Wifi internetem. Samozřejmostí je též bezbariérový přístup, bazbariérový vstup na WC a osobní výtah do všech pater.

Hotel Sádek - Možnosti stravování

K dispozici je restaurace (50 míst), Formanka (18 míst), salonek (18 míst), Bar (18 míst), Terasa (30 míst). Snídaně jsou připravovány ve formě švéských stolů a jsou zahrnuty do ceny ubytování.
Všechny společenské prostory jsou klimatizovány. Při příznivém počasí v letní sezoně můžete využít restaurační terasu, kde Vám bude nabídnut stejně široký sortiment jídel a nápojů jako v hotelové restauraci.

Hotel Sádek - Okolí ubytování

Sportovní vyžití v hotelu a okolí: V areálu hotelu je fitness, tenisové kurty, fotbalové hřiště (300 m) - kuželna (150 m). Půjčovna horských kol, jízda na koni, cykloturistika, rybaření, letní koupaliště a krytá tenisová hala v Klenčí pod Čerchovem. Krytý bazén v Domažlicích, krytý bazén s tobogánem ve Waldmünchenu, vyznačené turistické trasy.
Lyžařské a běžecké tratě, lyžařská sjezdovka (přeshraniční lyžařská oblast Čerchov - Gibacht).

Fotografie Hotel Sádek

Hotel Sádek
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Sádek

Velká mapa