Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Alessandria, ubytování Hradec Králové

Nově zrekonstruovaný kongresový hotel Alessandria nabízí moderní a klidné ubytování. Hotel Alessandria nabízí moderní a klidné ubytování. Zajišťuje vysokou úroveň všech služeb za výhodné ceny. K ubytování najdete jednolůžkové i dvoulůžkové pokoje, apartmány i bezbariérový pokoj. Hotel nabízí výlety za kulturou a historií, jízdu na koni, vyhlídkové lety. Nedaleko hotelu je sauna, bowling, tenisové kurty, squash, krytý bazén. K dispozici je mikrobus hotelu.Směnárna, kadeřnictví, kosmetika, sekretářské služby, catering.Možnost parkování před hotelem (parkoviště je nehlídané). Hotel Alessandria nabízí svým návštěvníkům konferenční zázemí 5 sálů a salonků, s celkovou kapacitou až pro 530 osob. Naší nejnovější… Více… konferenční akvizicí, a zároveň vlajkovou lodí naší flotily, je NOVÝ KONGRESOVÝ SÁL, s celkovou kapacitou až 290 osob. Dlouholeté bohaté zkušenosti našich zaměstnanců s pořádáním konferenčních akcí různého rozsahu dělají z našeho hotelu tu nejoptimálnější volbu pro Vaši akci v Hradci Králové. Kongresový sál divadelně až 290 osob, školně až 190 osob, nájem: 1300,- Kč / hod Internet pouze v určitých patrech. Dítě do 6 let s jedním dospělým na pokoji zdarma (bez nároku na snídani).

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 785 Kč za osobu na noc!

Hotel Alessandria - Vybavení pokojů

Všechny pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, vanou nebo sprchou, minibarem, TV se satelitem a telefonem. Kapacita hotelu je cca 230 lůžek.

Hotel Alessandria - Možnosti stravování

V přízemí hotelu se nacházejí vstupní prostory a recepce. Po schodech či výtahem se dostanete do restaurace, která je rozdělena architektonickým záměrem na jídelnu a kavárnu. V kavárně hraje každý pátek živá hudba. Do komplexu hotelu také patří přilehlé středisko rychlého občerstvení a pivní bar.

Hotel Alessandria - Okolí ubytování

Od autobusového a vlakového nádraží se k hotelu dostanete linkami místní dopravy č. 0, 3, 5, 6, 12.
Automobilem - z Gočárova okruhu odbočíte směrem na Slezské předměstí na Pospíšilovu třídu, dále pak na Třídu SNP, kde se hotel nachází.

Fotografie Hotel Alessandria

Hotel Alessandria
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Alessandria

Velká mapa