Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Lázeňský hotel SAVOY, ubytování Františkovy Lázně

Čeká na vás naše dokonalá péče se vším pod jednou střechou. Především se o vás bude starat tým profesionálních lékařů a rehabilitačních pracovníků. Najdete zde komplexní balneocentrum, bazén, saunu, ale také kavárnu s barem pro chvíle příjemného posezení. Česká a mezinárodní kuchyně vám bude servírována v nádherné hotelové restauraci, snídaně formou švédských stolů. Procedury přímo v hotelu - Františkolázeňská pečeť kvality - Garantujeme využití původních františkolázeňských zdrojů - Státem schválené a certifikované zdravotnické zařízení - Lékař v objektu, - kvalifikovaný a zkušený zdravotnický personál - lékařská pohotovost 24 hodin denně - HOTELOVÁ ZAŘÍZENÍ A SLUŽBY: 35 dvoulůžkových pokojů -… Více… 53 jednolůžkových pokojů - 5 apartmánů - Sauna - Lobby Bar a kavárna s výhledem do parku, terasa - Výtah - Parkování v blízkosti hotelu. Venkovní terasa. Neomezený vstup do Aquafora - světa vody a relaxace (Po - NE). Internetový koutek, Office Service, denní tisk v NJ * (Nově od 2013!) - Knihovna německých knih (Nově od 2013!). Pronájem holí na nordic walking* (Nově od 2013!) - Praní a žehlení prádla * - Kulturní program * - DVD půjčovna * (Nově od 2013!) Všechny pokoje jsou komfortně zařízené a mají: - Koupelna se sprchou nebo vanou - WC - Vysoušeč vlasů - Župan - Telefon - Přístup k internetu - TV s mezinárodními kanály - Minibar a trezor. Pokoje Superior a apartmány mají balkon a LCD TV jako standard.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 1 430 Kč za pokoj na noc!

Lázeňský hotel SAVOY - Nabízené služby

Františkolázeňská pečeť kvality:
- Pokračování ve 200 let staré lázeňské tradici.
- Garantované výhradní použití tradičních františkolázeňských přírodních zdrojů nejvyšší kvality.
- Dodržování tradiční metody léčby a vývoje s využitím nejmodernějších lékařských poznatků a metod.
- Tým lékařů přímo v objektu, včetně specialistů pro každou indikaci.
- Kvalifikovaný a zkušený zdravotnický personál.
- Státem schválené lékařské zařízení.
- Ubytování v tradičních hotelech v historické části Františkových Lázní.
Léčíme zejména:
- onemocnění svalové a kosterní soustavy
- gynekologická onemocnění
- poskytujeme i následnou péči po onkologických onemocněních.

Lázeňský hotel SAVOY - Vybavení pokojů

- 34 dvoulůžkových
- 53 Jednolůžkových
-  6 Apartmánů

Lázeňský hotel SAVOY - Možnosti stravování

V restauraci je nabízená hotelovým hostům bohatá studená i teplá snídaně. Menu české i mezinárodní kuchyně. Možnost volby vegetariánských, diabetických pokrmů. Zabezpečíme konzultaci, dohled dietní sestry.

Lázeňský hotel SAVOY - Okolí ubytování

Okolí je rovinaté. Vhodné pro pěší turistiku. Výborné podmínky pro cykloturistiku. Možnost zapůjčení kol nebo nordic walking holí. 7 km od města Cheb, nedaleko hranic s Německem. Přírodní rezervace: SOOS, Komorní hůrka.

Fotografie Lázeňský hotel SAVOY

Lázeňský hotel SAVOY
Zvětšit fotografii

Mapa Lázeňský hotel SAVOY

Velká mapa