Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Květnice, ubytování Tišnov

Hotel Květnice je situován v centru pěkného města Tišnov, též nazývaném bránou Vysočiny, který byl v roce 1895 díky krásnému okolí vyhlášen klimatickým místem. Tišnov se nachází zhruba 20 km od Brna. V okolí je plno zajímavostí a kulturních památek, které rozhodně stojí za zhlédnutí. Také se nemusíte bát, že byste se v Tišnově nudili, vypsali jsme pro Vás seznam se sportovním a kulturním vyžitím v Tišnově, takže ať už jste nadšený sportovec nebo obdivovatel umění, jistě si přijdete na své. V červnu 2012 proběhla rekonstrukce restaurace v rámci natáčení pořadu ,,ANO ŠÉFE". Zdeněk Pohlreich ohodnotil restauraci hotelu Květnice dvěma hvězdami. Hotel Květnice nabízí kompletní služby v oblasti stravování a… Více… ubytování. Díky své vynikající poloze ve středu města, přímo naproti radnici a kostelu, je vyhledáván především k pořádání svatebních, rodinných a firemních oslav, na které se specializuje. Hotel Květnice nabízí ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích nebo apartmánu s rohovou vanou. Celková kapacita našeho hotelu je 40 lůžek. Mysleli jsme i na zdravotně hendikepované osoby, a proto je u nás možný bezbariérový přístup ke všem pokojům a také možnost použít výtah. Všechny pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnou a televizí se satelitním příjmem. Vaše domácí mazlíčky u nás přivítáme také. Platba je možná hotově, platební kartou nebo na fakturu. Na místě je k dispozici bezplatné parkoviště hlídané bezpečnostním kamerovým systémem. V hotelové restauraci, s kapacitou 90 míst, se podávají jídla české a mezinárodní kuchyně. Vedle a la carte zde připravujeme obědová menu  a pravidelné kulinářské a společenské akce. Zejména v letních měsících nabízíme velké množství chutných salátů a různých originálních pokrmů doplněné o výběr rozmanitých vín z celého světa. Rádi Vám zajistíme večery s živou hudbou, cimbálovou muziku, vstupenky na kulturní a společenské akce, služby maséra, zapůjčení vozu, zapůjčení cyklistických kol nebo prodej suvenýrů a mapového materiálu. Také Vám můžeme zprostředkovat návštěvu pivovaru a vinných sklípků, uspořádání zabíjačky či opékání selat, autobusovou dopravu. Díky své vynikající poloze ve středu města (přímo naproti radnici a kostela) je hotel Květnice vyhledáván především kvůli pořádání svatebních, rodinných a firemních oslav. Salonky a restaurace hotelu Květnice jsou díky své variabilitě vhodné k pořádání různých typů firemních akcí, především školení. Nabízíme také zdarma k zapůjčení technické vybavení. Malý salonek je ideální pro menší setkání. Nachází se v horní části restaurace a pohodlně se do něj vejde 10 – 15 osob. Zdi jsou obložené zrcadly, která malý prostor opticky zvětšují. Velký salonek je samostatná místnost s vlastním barem. Je určený pro větší oslavy nebo školení. Má kapacitu 40 osob. Na veškeré akce lze zajistit dekorace a doprovodný program dle Vašich představ.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 900 Kč za pokoj na noc!

Hotel Květnice - Vybavení pokojů

Hotel Květnice nabízí jednolůžkové a dvloulůžkové pokoje s vlastní koupelnou (sprchový kout nebo rohová vana) a bezplatnou Wi-Fi. Prostorově větší pokoje jsou s možností přistýlky.

Hotel Květnice - Možnosti stravování

Restaurace hotelu Květnice s kapacitou 90 míst nabízí pokrmy z tradiční české kuchyně doplněné o pokrmy z kuchyně italské a čerstvé ryby.Vedle a la carte zde připravujeme obědová menu a pravidelné kulinářské a společenské akce  Zejména v letních měsících nabízíme velké množství chutných salátů a různých originálních pokrmů doplněné o výběr rozmanitých vín z celého světa.

Hotel Květnice - Okolí ubytování

Hotel je také pro svoji centrální polohu vynikajícím výchozím bodem nejen k výletům, ale i pro návštěvu města Brno a okolí. Okolí města Vám k poznání může nabídnout údolí řeky Svratky, Žďárské vrchy a mnoho dalších kulturních a historických památek.
V blízkosti hotelu se nachází bowling, fitcentrum, wellness, kino a další. Nebo si také můžete udělat výlet a zajet se podívat na některou z mnoha památek a zajímavostí. V okolí se nachází například Klášter Porta Coeli, Stezka Járy Cimrmana nebo Hrad Pernštejn. 
Zastávka: 5 m
Autobusové nádraží: 100 m
Vlakové nádraží: 100 m

Fotografie Hotel Květnice

Hotel Květnice
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Květnice

Velká mapa