Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion Minor ubytování České Budějovice, ubytování České Budějovice

Penzion Minor České Budějovice nabízí kvalitní levné ubytování se snídaní a možností uzavřeného parkování, nedaleko centra města i výstaviště, vhodné pro pracovní služební cesty i dovolenou. Ubytování v prostorných a komfortně vybavených pokojích patří mezi oblíbené penziony v Českých Budějovicích. Levné ubytování je vhodné pro mladé i seniory, dovolenou, rodiny s dětmi, služební cesty a pracovní skupiny do Českých Budějovic. Penzion Minor České Budějovice je vyhledávané levné ubytování, vhodné pro pracovní cesty a dovolenou. Ubytování České Budějovice se nachází v klidném prostředí, nedaleko centra města, za pivovarem Budvar a firmou Robert Bosch, mezi hotely a penziony je velice oblíbeno. Levné ubytování České… Více… Budějovice Vám nabídne také výborné snídaně v restauraci a uzavíratelné parkoviště pro osobní automobily i dodávky, které je nepřetržitě monitorováno kamerovým systémem se záznamem. Penzion v Českých Budějovicích lze využít jako příjemnou zastávku k výletům do širokého okolí v oblasti Jižní Čechy, k návštěvě hradů, zámků a jiných historických a kulturních památek. Ubytování je také vhodné pro romantický a příjemný víkendový pobyt v Českých Budějovicích. Penzion Minor České Budějovice má téměř třicetiletou tradici a získal od spokojených hostů vysoká hodnocení, proto je držitelem různých ocenění a prestižních certifikátů kvality. Ubytování České Budějovice Minor důsledně dbá na každodenní pečlivý úklid. Celý objekt je nepřetržitě udržován v naprostém pořádku a čistotě, včetně stále upravené zahrady. Téměř všechny penziony v Českých Budějovicích jsou nekuřácké, i u nás se na pokojích nekouří. Pro vášnivé kuřáky, ale máme na zahradě k dispozici zastřešené kuřácké koutky. Penzion akceptuje po předchozí dohodě s recepcí, pobyt se psy nebo s jinými domácími mazlíčky. Od 1. 1. 2020 dle nařízení Magistrátu v Českých Budějovicích je vybírán ubytovací poplatek 15 Kč za osobu/noc pro Úřad města.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování na vyžádání.

Penzion Minor ubytování České Budějovice - Vybavení pokojů

Penzion Minor České Budějovice nabízí různé druhy pokojů: Jednolůžkové, dvoulůžkové, třílůžkové, čtyřlůžkové a dvoupokojové komfortní apartmá pro 1 - 4 osoby. Ubytování České Budějovice je oblíbené a často navštěvované, je situováno v prostorných a pohodlných pokojích, komfortně vybavených minibarem, vlastními koupelnami se sprchou a WC, plochou LCD televizí s rádiem a satelitním příjmem, rychlé připojení k Wi-Fi internetu je zdarma a je dostupné v celém objektu.

Penzion Minor ubytování České Budějovice - Možnosti stravování

Penzion Minor České Budějovice připravuje denně od 7.00 do 10.00 hodin chutné snídaně, které si mohou hosté sami vybrat z pestré nabídky 6-ti druhů snídaňového menu. Ubytování v Českých Budějovicích podává snídaně ve vlastní restauraci a lze si je objednat předem při objednávce pobytu, nebo až při příjezdu na recepci penzionu.

Penzion Minor ubytování České Budějovice - Okolí ubytování

Penzion Minor lze využít jako výchozí bod pro procházky či výlety do okolí města České Budějovice nebo celých Jižních Čech, neboť se zde nachází mnoho cyklistických i turistických tras a velké množství kulturních a historických památek. Ubytování Minor České Budějovice hostům ve volném čase doporučuje prohlídku historického centra města, nebo návštěvu v Muzeu piva, které se nachází v pivovaru Budvar České Budějovice a je vzdáleno pouhých 700 m od ubytovacího zařízení. Levné ubytování Minor České Budějovice je vzdáleno pouhých 6 km od zámku Hluboká nad Vltavou. Výlet kde můžete, kromě Státního zámku navštívit také Lovecký zámek se ZOO je možné absolvovat také výletní lodí po řece Vltavě.
Penzion Minor České Budějovice se nachází v tiché části města, nedaleko centra i výstaviště, ve Školní ulici č. 8, poblíž pivovaru Budvar a firmy Robert Bosch.
K ubytování je snadná a bezproblémová dopravní dostupnost městem České Budějovice s možností parkování osobních automobilů včetně dodávek před penzionem nebo uvnitř objektu na uzavřeném a kamerou monitorovaném parkovišti.   
Loc: 49° 0' 2.742'' N, 14° 28' 31.682'' E

Fotografie Penzion Minor ubytování České Budějovice

Penzion Minor ubytování České Budějovice
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion Minor ubytování České Budějovice

Velká mapa