Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Penzion Hurikán, ubytování Havlíčkův Brod

Penzion Hurikán nabízí pohodlné ubytování v 11 jedno, dvou a třílůžkových pokojích s možností přistýlky. Město Havlíčkův Brod se nachází pouhých 19 km od dálnice D1. Dojedete k nám s použitím exitů Jihlava, Humpolec, Ledeč nad Sázavou nebo křížení silnic. Penzion Hurikán nabízí pohodlné ubytování v 11 jedno, dvou a třílůžkových pokojích s možností přistýlky. Město Havlíčkův Brod se nachází pouhých 19 km od dálnice D1. Dojedete k nám s použitím exitů Jihlava, Humpolec, Ledeč nad Sázavou nebo křížení silnic. V celém objektu je možnost připojení k internetu. Uvařit si můžete v kuchyňce, se špinavým prádlem se vypořádá pračka se sušičkou. Parkování v chráněných stáních.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 467 Kč za osobu na noc!

Penzion Hurikán - Vybavení pokojů

Všechny pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, chladničkou a televizorem.

Penzion Hurikán - Možnosti stravování

Restaurace je umístěna v suterénu ve sklepních prostorách, kde původní kamenné stěny a cihelné klenby doplněné o nové interiérové prvky vytvářejí příjemné prostředí k posezení.
Kapacita restaurace je 40 míst (podle možností i více) + zahrádka.

Penzion Hurikán - Okolí ubytování

Sportovní areál "KOTLINA" se zimním stadionem, krytým bazénem, squashem a řadou tělocvičen doplněných fit centry se službami masáží a solárií. Pouhých 5 minut cesty od centra města a dalších 5 minut cesty od letního koupaliště se třemi bazény.

Fotografie Penzion Hurikán

Penzion Hurikán
Zvětšit fotografii

Mapa Penzion Hurikán

Velká mapa