Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Concertino**** Zlatá Husa , ubytování Jindřichův Hradec

Čtyřhvězdičkový OREA Hotel Concertino se nachází v historickém centru Jindřichova Hradce, několik kroků od hradu a zámku. Hotelový komplex spojuje domy z období renesance a zcela nově vybudované moderní ubytovací zařízení. Nabízíme 37 pokojů se 70 lůžky, každý z pokojů má předsíň, koupelnu se sprchou nebo vanou a toaletou. Pro komfort hostů v nich nechybí telefon s přímou volbou, satelitní televizor, minibar, trezor, vysoušeč vlasů a tlačítko pro přivolání pomoci v tísni. Hotelové pokoje jsou navíc chráněny elektronickými zámky ovládanými magnetickou kartou. Z podzemních garáží je snadný přístup výtahem a bezbariérovými vstupy do celého ubytovacího, restauračního a kongresového komplexu. Hotelové služby: masážní a… Více… beauty salon, billiard • stolní hokej • stolní tenis, půjčovna horských kol, doplňkový prodej, kadeřnictví • kosmetické služby. Internet – vlastní Wifi síť k dispozici zdarma.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 580 Kč za osobu na noc!

Hotel Concertino**** Zlatá Husa - Vybavení pokojů

Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC), barevnou TV se satelitem, telefonem s přímou volbou, minibarem.
Celý hotel je vybudován bezbariérově, včetně jednoho pokoje s koupelnou pro vozíčkáře.

Hotel Concertino**** Zlatá Husa - Možnosti stravování

Pro naše hosty nabízíme výbornou kuchyni v naší restauraci s 55 místy, posezení na zahrádce, terase nebo v naší Formance.

Hotel Concertino**** Zlatá Husa - Okolí ubytování

Zastávka: 200 m Autobusové nádraží: 1500 m Centrum: v centru Vlakové nádraží: 1500 m Letiště: 15000 m

Fotografie Hotel Concertino**** Zlatá Husa

Hotel Concertino**** Zlatá Husa
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Concertino**** Zlatá Husa

Velká mapa