Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Pension Flora, ubytování Janské Lázně

Nově zrekonstruovaný Penzion Flóra s celkovou kapacitou 35 lůžek se nachází v centru lázeňského města, 200 m od významného střediska "Černá hora". Nově zrekonstruovaný Penzion Flóra s celkovou kapacitou 35 lůžek se nachází v centru lázeňského města, 200 m od významného střediska "Černá hora". V objektu je pro ubytované restaurace s barem (v provozu pouze přes zimní sezonu). K dispozici jsou dvoulůžkové, třílůžkové či rodinné pokoje pro 5-6 osob, vždy s vlastním sociálním zařízením (wc, umyvadlo, sprchový kout), TV-SAT. Parkování aut je zdarma na pozemku pensionu (10 parkovacích míst) Nekuřácké prostředí. V období 1.4. - 30.11.2020 bude OMEZEN příjezd k penzionu z důvodu rozsáhlých výkopových prací v Janských Lázních.… Více… Parkování možné na centrálním parkovišti u lanovky. Za komplikace se velice omlouváme.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 450 Kč za osobu na noc!

Pension Flora - Vybavení pokojů

Celková kapacita penzionu činí 34 lůžek. K dispozici jsou dvoulůžkové, třílůžkové či rodinné pokoje pro 5-6 osob, vždy s vlastním sociálním zařízením, TV-Sat. 2 x dvoulůžkový pokoj 1 x třílůžkový pokoj 2 x rodinný pokoj pro 6 osob 3 x rodinný pokoj pro 5 osob

Pension Flora - Možnosti stravování

V objektu je pro ubytované hosty k dispozici restaurace s barem. Stravování je omezeno na zimní sezónu. Čerpání stravovacích služeb probíhá ve stravovacích časech určených pensionem, nikoliv nepřetržitě. Snídaně jsou podávány bufetovým způsobem. Večeře jsou servírované-jednotné menu.
Povinné příplatky (platba na místě):
V období 21.12. - 26.12. - příplatek za bufetové snídaně 80,- Kč (děti 50,-) + příplatek za Štědrovečerní večeři 350,-
V období 26.12. - 3.1. - příplatek za polopenzi 190,- Kč (děti 120,-) + příplatek za Silvestrovský večer v restauraci 730,- (wellcome drink, 0,375 l sekt, bohatý raut po celývečer, hudební produkce)
V období 3.1. - 1.4. - příplatek za bufetobé snídaně 80,- (děti 50,-)
V období 1.4. - 21.12. stravování pouze po předchozí dohodě. 

Pension Flora - Okolí ubytování

Poloha penzionu je ideální pro aktivní dovolenou v každém ročním období. V létě můžete vyrazit do Krkonoš po značených turistický a cyklistických stezkách. V zimě do 200m vzdáleného vyhlášeného Skiareálu, kde jsou nejdelší sjezdovky v Čechách s umělých zasněžováním, upravované běžecké tratě v délce 50m nebo 3,5 km dlouhá sáňkařská cesta. V samotných Janských Lázních můžete podstoupit léčebné kůry v rozsáhlém lázeňském komplexu nebo navštívit whirpool, saunu, bazén či solnou jeskyni v okolních penzionech. Vyžití je zde opravdu pestré - za zmínku jiště stojí minigolf, tenisový kurt, výtvarná dílna, kino, club Lesanka (disco, koncerty), lanové centrum, lanový baby park, bungee trampolína, půjčovna kol a terénních koloběžek, čtyřkolky, lukostřelba, tandemparagliding, vyhlídkové jízdy vláčkem ... Tipy na výlety do okolí - bobová dráha v Peci p.Sněžkou, bobová dráha Mladé Buky, rozhledna na Černé hoře, Zoo se Safari, zámek Kuks, pevnost Josefov či Stachelberg, Sněžka, Adršpašsko-teplické skály, vyjížďky na koních, zámek Ratibořice a Babiččino údolí, jízdy na horských kárách, jízdy na terénních Buggy, turistické, cykloturistické a naučné trasy, letní koupaliště, krytý bazén, zimní stadion...
Pension FLORA leží v samotném centru Janských Lázní u hlavní silnice, spojující parkoviště u kabinové lanové dráhy na Černou horu a lázeňskou kolonádu.
 
DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ PRO ROK 2020
Upozorňujeme, že v období 1.4. - 30.11.2020 bude v Janských Lázních probíhat rozsáhlá rekonstrukce vodovodu, kanalizace a parovodu. V tomto období bude omezen  příjezd k penzionu. Konkrétnější rozsah omezení není ještě znám (více info budeme vědět pravděpodoně až v průběhu měsíce března) V období, kdy bude cesta pro auta uzavřena, bude možné parkování na centrálním parkovišti u lanovky (ca 250 m, parkoviště je placené). Pro další info sledujte naše webové stránky, kde budou informace o dostupnosti pravidelně aktualizovány. Děkujeme za pochopení.

Fotografie Pension Flora

Pension Flora
Zvětšit fotografii

Mapa Pension Flora

Velká mapa