Nabídka ubytování

Katalog ubytování v České republice ...najít hotel nebylo nikdy tak snadné...


Hotel Lesní dům, ubytování Janské Lázně

Hotel Lesní Dům se nalézá v lokalitě východních Krkonoš na úpatí Černé hory v příjemném prostředí na okraji lázeňského střediska Janské Lázně ve výšce zhruba 700 metrů nad mořem. Hotel Lesní dům disponuje 42 pevnými lůžky. V některých pokojích je možná přistýlka. Dále je celkem 9 lůžek na depandanci Jiřina (přes silnici proti hotelu). Parkování je zajištěno na hotelovém parkovišti zdarma, v létě jsou k dispozici 2 garáže. Hotel má vlastní saunu, whirpool a zajišťuje profesionální masérku. Pro naše hosty je v létě zdarma k dispozici venkovní vyhřívaný bazén. Recepce hotelu může nabídnout i zajištění různých aktivit, jako jsou projížďky na koních nebo zájezdy do různých, turisticky zajímavých míst. Máte… Více… zájem o balíčky v Jánských lázních? Ubytování hostů se psy je možné po dohodě. Ve většině pokojů můžete využít zdarma WiFi síť.

Kompletní ceník Rezervovat nyní!

Cena ubytování již od: 325 Kč za osobu na noc!

Hotel Lesní dům - Vybavení pokojů

Většina pokojů je vybavena sejfem a televizí se satelitními programy

Hotel Lesní dům - Možnosti stravování

Stravování je zajištěno každý den od 8.00 do 21.00 hodin v hotelové restauraci dle výběru z jídelního lístku.
Snídaně se podávají od 8.00 do 10.00 hodin. Obědy od 11:00 do 17:00 Večeře od 17:00 do 21:00

Hotel Lesní dům - Okolí ubytování

V zimním období je zde půjčovna lyží, saní a snowboardů, v těsné blízkosti jsou i dvě lyžařské školy. Přímo za hotelem je vlek pro děti a začátečníky s možností nočního lyžování. Sjezdové tratě pro pokročilé jsou pak nedaleko.
Pro letní rekreaci je možno využít například nedalekého minigolfu, po dohodě i fotbalového hřiště, nebo cca 5 km vzdáleného golfového hřiště v Mladých Bukách.

Fotografie Hotel Lesní dům

Hotel Lesní dům
Zvětšit fotografii

Mapa Hotel Lesní dům

Velká mapa